Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők! Nektek mennyire...

Lányok/Nők! Nektek mennyire fontos, hogy a párotok meg tudjon védeni titeket?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk megtámadnak téged az utcán és elkezd verekedni a párod, hogy neked ne legyen semmi bajod, de őt megverik, akkor mennyit fog süllyedni a szemedben az a személy,akit eddig szerettél? Vagy neked már az is férfiasnak számít, hogy nem fut el, és kiáll értetek?

Vagy ha többen próbálnak meg kirabolni titeket és ő nem áll ki, hanem megadja inkább magát, az baj? Az már nagyon nem férfias? Ezek után ti képesek lennétek együtt maradni a párotokkal?



2019. okt. 20. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Csak egy dolog miatt hagynám el, ha elszaladna, engem meg otthagyna.


Egyszer tinédzserkoromban a barátnőmmel körbe állt minket pár kegyetlen rosszarcú cigány, és a barátnőm megfogta a karomat, a mai napig emlékszem, milyen erővel, és gyors léptekkel magával húzott onnan. Ha azt nem képes egy felnőtt férfi meglépni, amit egy 14 éves lány, az onnan felejtős.

2019. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Kicsit se érdekel, pont nem szeretném, hogy eszkalálja a helyzetet és nekikugorjon. Az lenne a lényeg, hogy mindketten élve és sértetlenül távozzunk, még ha könnyebbek is leszünk pár telefonnal és tízessel.
2019. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Igen, az ciki lenne ha otthagyna. :-D Mást választanék. A konfliktuskezelés az teljesen mindegy, csak velem maradjon!
2019. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Én szeretem a bátor, erős pasikat. Ha verekedésbe keveredik miattam, az mindenképk bátorságra vall, tehát pozitív. Ha megverik...hát van ilyen, mindenkinél van erösebb, ez benne van a pakliban. Egy kicsit sem csökkenne a szememben. Ha elszaladna, akkor viszont semmibe sem venném azután.
2019. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Csak ne szaladjon el és hagyjon ott a szarban. Ha nem áll ki akkor nem áll ki, van, aki leblokkol ilyen helyzetekben. Majd verekszek én.
2019. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én nem várom el,hogy valaki értem verekedjen.Meg tudom én is védeni magam.Akit szeretek,de egy ilyen szituációban valamiért nem tud verekedni,egy cseppet sem veszt az értékéből a szememben.
2019. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Semennyire. Nem megyünk mindenhova együtt, simán megtámadhatnak akkor is amikor egyedül vagyok. Másrészt ha olyan a támadó hogy pl. kés van nála vagy egy falka cigány akkor tökmindegy hogy hányan vagyunk, a túlerő győz. Olyankor csak a futás segít. Szóval nem várom el, hogy más verekedjen értem, ettől függetlenül nehezményezném hogyha megtámadnának és ő otthagyna a bajban. Nem kell hősködni, simán jó ha elfutunk de ne hagyjon hátra.
2019. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha fontos lenne, testőröm lenne, nem pasim.


Miért kéne, hogy minden döntésemet az befolyásolja, hogy bármikor nekem eshet egy idióta pasi az utcán?


A nyámnyila pasikat nem szeretem, meg azokat se, akik mindig verekedi akarnak egy rossz szó miatt. Mindenki legyen tisztában azzal, mikor érdemes kussolni, és mikor érdemes pofozni.

Ha olyan helyzetben lennénk, ahol nem vagyunk erőfölényben, akkor nem várnám el, hogy verjen szét mindenkit, nyilván. Amúgyse, egyébként.

2019. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

- Inkább nem megyünk olyan gettó helyekre, ahol megtámadnak. Nekem ez valahogy nem túl reális.

- Ha mégis megtámadnak, akkor normális ember számára egyértelmű, hogy NEM HŐSKÖDÜNK. Annak nagyon ritkán van jó vége. Inkább vigyék a 'csába a telefont meg a pénzt, mint hogy vérbe fagyva találjanak ránk.

- Zavarna, ha elkezdene verekedni. (Nyilván ha nekimennek, akkor azért valamit csináljon, ne csak feküdjön és játssza a boxzsákot. :D )

- Az az egy akasztana ki, ha elmenekülne, engem meg otthagyna a sz.rban.

2019. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!