Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosabb fiúk, formásabb...

Izmosabb fiúk, formásabb lányok! Nektek fontos, hogy a párotok is űzzön valami sportot, illetve legyen az átlagnál jobb alakja?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 21:31
1 2
 1/17 John Smith99 válasza:
100%
Hát igen,már csak a táplálkozási szokások miatt is.
2016. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Cortez70 ***** válasza:
77%
Jobban megérti a szokásaimat, életvitelemet egy sportoló nő. De nincs olyan elvárásom, hogy top alakja legyen.
2016. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem elvárás, de nem is hátrány.
2016. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Miután az átlag az úgy néz ki hogy inkább becsukom a szemem így igen. Meg nyilván ha nem tetszik, akkor hogy mennék el szex közben? A különböző életviteli és felfogásbeli különbséget még nem is számolom, mondjuk azt még kompromisszumokkal meg lehet oldani.
2016. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Olaf88 ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolat akkor lesz boldog, ha a két fél összeillik. Ha nekem van egy bizonyos életvitelem, amiben nagy hangsúlyt kap a sportolás és az egészséges táplálkozás, és összejönnék valakivel, aki ennek a szöges ellentéte, az egy konfliktusokkal teli kapcsolathoz vezetne. Tapasztalat.
2016. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az összképet nézem. Sportolás nélkül is van aki baromi jól néz ki és a személyisége legalább ugyanolyan fontos. Ha nem pofázik bele a dolgomba nincs gond.
2016. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kisboltos ***** válasza:
100%

Ameddig megérti, amit csinálok, és nem zavarja, hogy sok időt töltök el a teremben, konyhában, addig nem gond.

Az alak meg nem annyira szempont. Azért mert nekem jobb a formám az átlagtól, még nem várhatom el, hogy ő is ezt szeresse. Persze, ha közben neki is megtetszik, nyilván támogatnám. Az úgy meg elég szép dolog.

2016. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet csak nálunk ilyen rossz az átlag :D
2016. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Cortez70 ***** válasza:
Én nem látom rossznak. Az amcsi, angol nők átlagban sokkal rosszabbak.
2016. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagyok formásabb, de a véleményem akkor sem fog változni, ha az leszek. Nos, nyilván fontos, hogy az egészséghez, étrendhez való hozzáállásunk ne legyen túlságosan eltérő. Nem gond, ha máshogyan eszik, de ha én roppant egészségtudatos vagyok, akkor azért neki is legyen fontos az egészség (bár ez kényes terep, mert nagyon megoszlanak a vélemények arról, hogy mi egészséges, sőt nem is mindenkinek ugyanaz a jó).

A kövérek nem jönnek be, ehhez köze nincs a kinézetemnek, kövér koromban sem tetszettek a kövérek, most se és később se fognak, csak most jobban bejön az izmos test, mint régebben. De a páromnál csak annyi fontos, hogy ne legyen kövér és egészséges legyen, amihez szerintem az edzés hozzátartozik hosszabb távon. Ha hegyet akarunk mászni a 100. szülinapomon (régi ötletem), akkor azért kell valami, jó étrend, mozgás, edzés, egyebek. Ifjan még könnyebb, de van, akinek akkor sincs semmi állóképessége és a semmit eléggé szó szerint értem, ijesztő példákat láttam már. S a kinézet se mindegy, bár nem olyan fontos, mint az egészség, közérzet, erő.


Az étrendünk mindig nagyon el fog térni, ez szinte tuti, de ez még nem baj. Nem kell az egyformaság.

2016. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!