Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt hogy valami...

Miért hiszik azt hogy valami utcalány vagyok?

Figyelt kérdés
Hétköznap gimibe járok de hétvégén éttermekben és bárokban szoktam felszolgálni. Csinos de kultúrált lány vagyok. nincsenek nagy melleim ami azt illeti elég lapos vagyok de magas vagyok és hosszú lábaim vannak. Nem szoktam kihívóan öltözködni nem is nagyon sminkelek és semmi okot nem adok rá hogy utcalánynak nézzenek. Azonban ahol szoktam felszolgálni mindig oda nyúlnak a mellem hez vagy éppen pénzt adnak Hogy feküdjek le velük. Persze ezt mindig elutasítom. Miért gondolják azt hogy Én ilyenekben benne lennék? miért csinálják ezt? És nemcsak a bárban hanem egyik nap az utcán is odakiáltott neki meg jól szituált ember Hogy Hé kislány lesz..sz? Amikor a barátnőmmel megyek valahova mindig fütyülnek utánunk a férfiak. Miért csinálják ezt amikor semmi okot nem Ad rá a kinézetem?

2019. okt. 20. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
67%

Én nyáron torna cipőbe,egyszerű poló,ami még kivágott sem volt,meg egy rövidnadrág ami nem pi..csa nadrág volt. Hajam kontyba,kutyát sétáltattam. Nem vagyok se túl szép,se csúnya. Átlagos. Mégis beszóltak,megbámultak a férfiak.



Legtöbb pasinak szerintem annyira punci hiánya van,hogy mindenkit röptében is megd.gnának :D


Én ezért már nem nézek egy férfira sem. Ha csak a szemükbe nézel egy tized másodpercre is már azt hiszik elvihetnek egy menetre. Szőnyű milyen világot élünk.

2019. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

“kultúrált lány vagyok.

...és a humorod is kitűnő.

2019. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!