Boldog vagy?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Ha nem miért?


2019. okt. 21. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen is, meg nem is. Igen, mert vannak akik szeretnek és meg van a mindennapi kenyerem stb. Kicsit kevésbé boldog, mert sokat szorongok egy betegség miatt.
2019. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen, mert sok mindent elértem az életben, vannak céljaim és van miért élnem.

Nem, mert 2 és fél éve meghalt anyukám 56 évesen daganatban, 12 évig küzdött vele. Vele együtt a karácsony imádatom is elment. Egy űr van még mindig a lelkemben.

2019. okt. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Alapvetően boldog vagyok, de ez a mai nap sehogy sem akar összejönni. Két zh-ra kell felkészülnöm, mindkettőt holnap írom és csak szenvedek jobbra-balra. Zavar, hogy túl jó idő van ahhoz, hogy egy könyv fölött üljek, fáj a fejem és nem is olyan izgalmas a téma. Próbálok pozitív maradni és átlendülni a holtponton, hogy a nap vége jól fejeződjön be!😊
2019. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán. Nem találom az azonosulást a jelenlegi életemmel, és nem tudom mit kellene változtatnom hogy jobb legyen.
2019. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon NEM.


Az a problémám, hogy nem halad előre az életem. Küzdök, teperek, 120%-ot teljesítek kb minden téren és mégsem.


Szabadidőm semmi, a pénzem fogy, hitem már nincs.


Ott az irodai adminisztrátor és kasszás baráti köröm, fizunk alacsony, pénzünk semmi, előrelépési lehetőség semmi. Egyikünk se egészséges stb.

Itt a gyakorin meg olvasom, hogy mindenki nettó 200 felett keres, hiperszuper munkákkal és amiért küzdenek, azt el is érik... Mintha egy másik világ lenne.

2019. okt. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Semleges. Nincs nagyon miért boldognak lennem, nem élvezek semmit. A munkámat utálom, de viszonylag normálisan keresek vele. Egészséges vagyok nagyjából, tehát erre se lehet panaszom. Céljaim nincsenek.
2019. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Igen csak mert De! Megint kezd az oldal furcsa kérdéseket szaporítani kicsit félelemkeltős stílusban persze lehet csak én látok rémeket. Akkor lennék a legboldogabb ha mindig normális hátsószándéktól mentes kérdéseket látnék csak. Sajnos van aki úgy gondolja hogy ezzel bármit elér amiért sajnálom.
2019. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Olyan borzasztóan nagy kitörő boldogságérzetem ugyan nincs, de hosszú évek után most érzem azt először ismét, hogy jó helyen vagyok, és sínen van az életem.

Elköltöztem a régi városomból, tiszta lappal nyitottam, magam mögött hagyva sok régi, káros hülyeséget. Végre olyan munkát végzek, amit szeretek csinálni, tudok is csinálni és a kollégákkal is kölcsönösen jól kijövünk. Az élet is jobban felpörgött körülöttem, végre nem csak annyiból áll már az életem, hogy munka után otthon ülök és döglődök. Hiányzott már ez az eseménydúsabb állapot.

Ami viszont nagyon akadályozza a boldogságom kiteljesülését, az egyrészt a szerelmi életem gyászos helyzete, másrészt pedig egy régi barát hiánya, akivel nem sokkal a költözésem előtt vesztünk össze (valószínűleg örökre).

2019. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
11%
Eddig nem voltam az. Nemrég voltam egy tréningen, és mintha valami elkezdett pozitív irányba változni.
2019. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából annak kellene lennem, mert van szerető családom, nem szenvedek hiányt semmiből. Valami azonban nagyon hiányzik már évek óta. Talán az élmények, hogy végre kicsit kimozduljak a komfortzónámból, megtapasztaljak új dolgokat. Élnem kellene végre.
2019. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!