Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy férfi és egy nő világ...

Ha egy férfi és egy nő világ életükben szimpatikusak egymásnak, és függetlenek, miért nem jöttek soha össze?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem,hogy ez inkább főleg falvakra jellemző,mert akkor mit szólna a "nép" hozzá stb stb
2019. okt. 22. 04:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét élethelyzetről vagy kitalált történetről van szó? Hallottál valahonnan vagy olvastál valahol ilyesmiről?


Korkülönbség a két Ember között? Társadalmi helyzet? Szociokulturális hasonlóságok/különbségek?


Milyen időszakról beszélünk (XXI. század - esetleg a XX. század - vagy azt megelőző évek/évtizedek?)

2019. okt. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jelen! És valós szituációk!
2019. okt. 22. 06:22
 3/15 anonim ***** válasza:
Betegség, kölcsönös félelem az intimitástól (attól független, hogy bejöttek egymástól), vallási okok...
2019. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy szimpatikusak egymáshoz még vajmi kevés egy kapcsolathoz. Lehetnek itt bizonyos tényezők, pl. pénzügyek, családi háttér, önbizalomhiány...
2019. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egymásnak* , bocsi, még reggel van.
2019. okt. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"mert akkor mit szólna a "nép" hozzá stb stb"


Lehet rokonok.

2019. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Talàn van valakijük.
2019. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok tényező befolyásolhatja. Például nálunk (persze főként viccnek van szánva) anyukánk mindig azt mondja, hogy helyivel és szomszédfalubelivel meg se próbáljuk hazaállítani. De nálunk nem igazán jellemző, sőt, egészen gyakori, hogy a páros mindkét tagja helyi. Mondjuk én nagyon átvizsgálom a dolgot, tehát tudom, hogy kik a szülei, milyen emberek, a másik személy milyen ember. Lesz-e fennakadás, ha esetleg kapcsolatot alakítanánk ki. Ezek speciel olyan pletykásak, mint a bűn... :D Valahol kényelmesebb, hogy nem igazán ismerik a másik félt, illetve, ha esetleg szétmegy a pár, akkor nem futnak össze olyan gyakran. Bár inkább az a nagy helyzet, hogy jobban ismerjük a másik embert, mint kéne, ezért nehezebb idealizálni (minimálisan mindig idealizáljuk az embereket), persze kivételek vannak.
2019. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne összejönni valakivel, csak mert "szimpatikus"??
2019. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi van, akit nagyon kedvelek, mint embert, esetleg mint barátot, de egy kapcsolathoz azért ennél több kell. Én sem feltétlenül vagyok jó partner bárki számára, de ettől még lehetek szimpatikus neki, lehetünk jó kapcsolatban.
2019. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!