Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha későn érő típus vagyok...

Ha későn érő típus vagyok mire számíthatok az életben?

Figyelt kérdés

Azt mondják rám későn érő típus vagyok, most 23 éves vagyok. (Sok minden érdekel, szellemileg magas szinten funkcionálok.)

Eddig nem volt barátnőm és meg is kaptam hogy nem vagyok helyes. Anyáméktól folyton a későn-érősségemet hallom.

- Ezek alapján milyen kilátásaim lehetnek a jövőre?

- Mitől későn érő valaki?

- Mit jelent pontosan?

- Nagyon meglátszik e az emberen?

- Ilettve ha tényleg késónerős típus vagyok akkor miért kötnek le jobban a könyvek, a művészetek, a filmek mint egy ivós buli. (Párszor voltam bulizni és probáltam értelmiségi beszélgetést kovácsolni belőle, hogy gandzsával meg piával, nyílt tudattal menyivel másabb megbeszélni a világ dolgait, de nem volt rá vevő senki. Inkább az volt hogy ki kit dugn@ meg meg egyéb ilyen semmirekellő témák.)- Tényleg ez az érettség fokmérője?



2019. okt. 9. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

"Szellemileg magas szinten funkcionálok"


"Mások szerint nem vagyok helyes."


Mivel mentálisan beteg vagy és mellette ronda is nem is lesz!

2019. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtisztelő válaszod! Neked is szép napot! C :
2019. okt. 9. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem későn érő vagy, hanem csak szimplán egoista.
2019. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

"Sok minden érdekel, szellemileg magas szinten funkcionálok."


Azokról az emberekről tudod meg a leghamarabb hogy ez nem igaz, akik reklámozzák. :D

2019. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es ha meg nem írom oda akkor azt hiszitek hogy valami debil vagyok.
2019. okt. 9. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Így is az vagy. Nyugi.
2019. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Csak szimplán szórakozott vagy, nem szégyen az. Találj egy hasonlóan őrült lányt és akkor megleszel mint hal az akváriumban.

Legközelebb ne próbálj meg részegekkel értelmes dolgokról beszélni, nem érdemes

2019. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

23 evesen keson ero? HAHAHAHA

Majd nezd meg magad 38 evesem. Ha akkor is ugyanitt tartasz akkor keson ero vagy. 23 evesen NEM.

2019. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Milyen szép megfogalmazása a töketlen balfa5znak, hogy későn érő típus!
2019. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
79%

először növeld meg kicsit az önbizalmad, hogy máshogy nézz magadra, hogy magabiztosabb légy! szerinted mitől nőne meg? attól pl h edzel, jobb a hajad, jobbak a ruháid stb? akkor tegyél érte! merj új helyekre és társaságba menni, ahol hasonló érdeklődésű művésztársakta találsz. ha vidéki vagy, akkor erre Budapesten, külföldön vagy nagyobb városokban több lehetőséged lesz!

én pl akkor értem meg igazán, amikor kimentem külföldre dolgozni, és minden szituációt teljesen egyedül magamnak kellett megoldani. hidd el, az sokat dob az addigi önmagadon!!

2020. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!