Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is beszólogatnak az utcán?

Nektek is beszólogatnak az utcán?

Figyelt kérdés

Nem tudok úgy végigmenni az utcán, hogy be ne szólnának.

És nem ám hébe-hóba, hanem szinte lépten-nyomon.

Jó, nem minden beszólás durva, de azért mindennek van határa.

Szóval, ti hogy kezelitek, hogy viselitek a beszólásokat, hogy reagáltok...?


2019. okt. 24. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
A falus futós troll kérdező...
2019. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Még itt is megtalálnak...
2019. okt. 24. 17:12
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem mernek, legyôzhetetlen vagyok.😎
2019. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Nekem egyszer szóltak be péntek egy kocsiból. Vékony és magas vagyok és ezeket a tulajdonságaimat hangsúlyozták cifra módon, nagyon rosszul esett. Megjegyeztem a kocsi rendszámát, megkerestem és szarrá karcoltam, tudod kivel szórakozzanak.
2019. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Nyáron folyamatosan betaláltak, pedig egyáltalán nem voltam kihívi sima gatya, póló, cipő, smink nélkül, összefogott hajjal és full rossz arc kifejezéssel mentem melóba (szóval nekem ne mondja senki a kisugárzás milyen fontos..) és minden-egyes-kib.szott-napon valamelyik kis figyelem hiányos faccopó betalált. Volt itt autóból üvöltés dejóacsöcsöd, dudálás , az utcàn beszólogatás. Akinek tudtam visszaszóltam, de elég gáz volt, hogy az autóból üvölt a csávó és az utcán engem bámul a nép... A legenyhébb az volt, amikor zebrán mentem át és a kocsiból kiszól a srác, hogy "nagyon csinos vagy". Nagyon utálom az ilyet, nem vagyok kirakatbaba, hogy nézzenek ilyen jótmentek, szóval legszívesebben megverném őket egyesével. Jó, ha tudod, ezt azért csináljàk, mert 0 önbizalmuk és így próbálnak bizonyítani a népnek, hogy hangosan felüvőlt egy nőnek( igen, elég primitív), hogy mekkora kemény legények. Általában csoportosan, mert egyedül azért nem bátrak... Másrészt csak így tudnak egy nőhöz szólni. Harmadrészt pedig elég pedofilok élnek a környékemben, mert 16-nál többnek nem nézek ki, pláne smink nélkül. Neked mik voltak? 19L
2019. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Nekem egyáltalán nem.


Régebben sokkal többször volt, hogy utánam fütyültek vagy kiabáltak férfiak, most meg nem tudom, hogy vagy én lettem rondább, vagy nem veszem észre, vagy csak olyan attitűdöm lett, hogy inkább békén hagynak.

2019. okt. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Néha szoktak. Nem reagálok rá, csak rosszabb lenne, ha leállnék velük veszekedni.

Öröm az ürömben, hogy ez forgalmas helyeken történik meg, így csak dumálni mernek, fogdosni nem.

2019. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére viszonylag ritkán történik meg, de elég rosszul viselem. Reagálni nem tudok mit, mert nem a szemembe teszi egyik sem a megjegyzését, odamenni meg nem akarok, mert még én leszek a hibás, ha lesz valami.
2019. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem mondanám, hogy szokás, de pl most mikor jöttem az utcán egy roma pali a bicikliről megérintette a vállam és mondott valami gondolom nem pozitívat az arckifejezése alapján. Füles bent volt, szóval nem hallottam, de szerintem jobb is. Gondolom majdnem nekem jött, mert útban voltam, de alapvetően elég nagy helye volt, mivel pont a járda mellett van egy parkoló, de amúgy is ő van hátul, neki kell figyelni ha előzni akar, az meg a másik, hogy elvileg biciklivel nem is szabadna a járdán közlekedni :D

Na m1 engem nem zavar, hogy járdán jön, de legalább figyeljen és ne még neki álljon feljebb xd

2019. okt. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Cigányok rendszeresen. Sajnos annyi van, hogy ki sem lehet őket kerülni és csak sokasodnak. Ideje lenne ez ellen tenni.


Általában bámulnak. Volt, hogy oda jött(sorban álltam) és az arcomba bámult. És ezt csinálta 3 percig, hiába fordultam el.(öreg nő volt) Férfi, nő minden korosztályból egyaránt.

Kva idegesítő.

2019. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!