Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ti mit gondoltok...

Férfiak! Ti mit gondoltok azokról a férfiakról, akik fütyülnek, meg beszólogatnak a nőknek az utcán?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
ostobák
2018. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Semmit.
2018. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Ideje lenne már szankcionálni a szexuális zaklatást.
2018. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk én az ilyeneket simán elküldöm a bü dös ku rva anyjukba, aztán lehet kamillázni.
2018. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 radioheadyendremény ***** válasza:
45%
Nem egy kulturált viselkedési forma ez, de amíg nincs fenyegetés vagy agresszió, addig nem büntetném.
2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Nos nyilván tudja, hogy az a nő (mert akármilyen nővel nem csinálják ugye) soha a büdös életben nem állna szóba vele, esélye se lenne nála (és nyilván nem is volt dolga soha olyannal), ezért ezzel próbál kompenzálni. Csak gondolom, nem vagyok pszichológus. Amúgy sima taplóság és értelme sincs. Mégis mit akar vele elérni?!
2018. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Alain Delon ***** válasza:
94%
Eléggé alantas viselkedés.
2018. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tegnap délután mentem haza a boltból. Budapest. Útközben van egy mini focipálya, ahol játszottak. Mikor odaértem a kapus elkezdett "bókolni". Leszartam. Folytatta. Leszartam, de úgy, hogy nem hozott zavarba. Erre nagyon felhúzta magát, és azt mondta: "anyád nem tanított meg köszönni". Nem válaszoltam, de már felzaklatott. Tapintható volt a feszültség. Az egyik haverja odament és mondta neki "gyere, hagyd". Nem cigányok voltak.
2018. jún. 18. 14:00
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Alapvetően neveletlenségnek tartom, azzal együtt, hogy ennek is vannak azért árnyalatai. 30 éves koromban bizony én is szóltam egy - két nőhöz az utcán, de dícsérő módon, - ami kizárt, hogy megsért egy 40 - 50 éves nőt. Bizony volt, hogy nem rejtettem véka alá, ha tetszett egy nő és mondtam olyat neki, - az ehhez járó tekintet kiséretében, - hogy "EZ IGEN!" - Ha ez sért valakit is, hát akkor őszintén sajnálom, - de szerintem pozitív értelemben akasztottam ki ezeket a nőket, mert kevés esély van arra, hogy számítottak egy ilyen nyílt dicséretre, elismerésre az utcán!
2018. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Szánalmasak.


#9: Nem vagyok nő, de az "ez igen" szerintem nem a kulturált bók kategória. Nálam az a mérce, hogy mit éreznék, ha édesanyámnak mondanák ugyanezt. (Esetleg, ha van lánytestvéred, akkor vele képzeld el.)

2018. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!