Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy vagytok ezzel? Férfiké...

Ti hogy vagytok ezzel? Férfiként elegem van abból, ahogy a "barátaim" a nőkhöz viszonyulnak.

Figyelt kérdés
Legyen az egy beszélgetés, amikor szóba jön hogy valaki "hú de jó csaj", egyszer nem fordult elő az, hogy a jó tulajdonságai miatt mondták volna, csak a kinézet. A "de megdugnám ezt meg azt" fajta megnyilvánulások 14 éves szinten vannak. Sajnos ez utóbbit olyanoktól is hallom, akinek barátnője van, teljesen komolytalanná téve ezzel az illetőt. Amikor én megnézek egy nőt, lehet annak akármilyen alakja, ha nem szimpatikus a tekintetét és az arcát illetően, akkor nem mozgatja meg a fantáziámat. Természetesen én is sokat gondolok szexuális kalandokra, de mindig szerelmi kontextusban. Miért akarnék lefeküdni valakivel, ha nem azt szeretném hogy közös gyerekük legyen? Győzzön meg aki tud, hogy a másik oldalon lévőknek, az egész szexualitás varázsát szétrombolva értelmesebb a hozzáállása.
2019. okt. 25. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarunk meggyőzni. Több marad nekünk, és így mindenki jól érzi magát.
2019. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Én azt sem értem, aki csak dugni akar, meg azt sem, aki gyereket.
2019. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aki csak dugni akar, de gyereket nem, azok felelősséget vállalni nem merő, önző emberek. Szerencséjükre az ő szüleik nem így gondolkodtak.
2019. okt. 25. 21:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Te hogy viszonyulsz az ilyen "barátokhoz"?
2019. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Tehát ha nem akarok gyereket, de szexelek a férjemmel, szar vagyok?
2019. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nincs is kedvem beszélgetni már meg találkozni sem az ilyenekkel.

#5 Nem vagy szar, csak valami miatt eljutottál idáig, hogy nem vagy alkalmas az élet továbbadására.

2019. okt. 25. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Aham, hát te ugyanaz vagy, mint a kedves barátaid, csak pepitában.
2019. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én értelek; neha szar, ha az ismeretségi körödből kibukik a felszínesség..


Nem nagyon tudsz mit kezdeni ezzel, max kivárod hogy benojon a fejük lágya, vagy ha erre nincs türelmed, esetleg kereshetsz új barátokat is (a mostaniakat NEM kell elhagynod) akik hasonlóan gondolkoznak, mint te. Ez pedig frissítő lehet.

2019. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a szex célja lehet pusztán az örömszerzés is. Kedves Kérdező, te valahol leragadtál a középkorban, akkor volt utoljára a szex kizárólagos rendeltetése az utódnemzés. Nem baj ha nem értesz egyet azzal, hogy ezen a szemléleten réges-rég túllépett a világ, csak ne próbáld a hülyeségedet másokra kényszeríteni.
2019. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
Mégis mi a lényegi különbség a "de megdugnám" és a "de felcsinálnám" között? Te is eszközként tekinted a nőket csak nem ürítésre, hanem szaporodásra.
2019. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!