Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden nyáron végig kell néznem ahogy a barátaim jól érzik magukat?

Figyelt kérdés

Normális az, hogy én soha sehova nem mehetek nyáron a barátaimmal és otthon kell lennem? Mindenki mehet fesztiválokra, Balatonra én meg mintha természetes lenne végig nézem minden évben ahogy jól érzik magukat. Ennyi idősen már engednie kéne anyàmnak szerintem mindenhova.

17/L


2018. júl. 9. 17:05
 1/10 October15 ***** válasza:
54%

Tehát azt mondod, hogy a közelbe sem mehetsz el velük sehova? Ezt eléggé nehezen hiszem.

Nem feltétlenül hiszem, hogy általános lenne, hogy 17 éves lányokat elengednek a szüleik kb bárhova.


26F

2018. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális. Lehet nem akar vagy nem tudd neked pénzt adni azért mondja inkább azt te nem mehetsz sehova. Ha ez a baj akkor vállalj diák munkát és akkor lesz pénzed szórakozni is.
2018. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben inaktiválnám a facebookot, hogy ne is lássam.
2018. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Miért kéne engednie mindenhova? 17 éves vagy, fiatalkorú, gyerek, saját kereset nélkül.

Valószínű megvan az oka, hogy nem mehetsz még a Balatonra sem, nyilván nem vagy elég érett, sem megbízható.

Az, hogy a többiek szülei tojnak a kölykeikre, és az összes fesztiválon azon megy a balhé, hogy a 15 éves kis pi**ákat bedrogozták meg megerőszakolták, az róluk állít ki bizonyítványt...

2018. júl. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Ha meg nem a pénz a baja akkor mondd meg neki hogy ezzel tönkre teszi az életedet elveszi a fiatalságodat és az ő hülyesége miatt egy lelkisérült ember lesz belőled. Ezt igy szó szerint mondjad neki most azonnal ha lehet.
2018. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem a pénzzel van baj, nagyon jól keres.

De dolgozni sem enged

2018. júl. 9. 17:57
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondjad neki amit írtam, meg mondd meg neki azt is hogy ezzel csak tönkre teszi a kapcsolatotokat. És 18 évesen elköltözöl ha így folytatja.
2018. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szerinted olyan jó, hogy ők tökrészegen fetrengve buliznak, akkor bajok vannak ám veled.


Ne hidd, hogy a fesztiválozásuk nem a piálásról szól, abban meg semmi értelmes nincs, csak másnap is jó szar lesz az ember kedve.


Anyud ilyen, ez van, de hidd el, nem maradsz ki semmiből pár hányást leszámítva :)

2018. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es, ha a gyerekem hülye érzelmi zsarolós játszmákkal próbálkozna, isten bizony kiraknám a holmiját 18 évesen.


99%-ban sírva könyörögne, hogy ne dobjam ki a házból :D

2018. júl. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dehogy raknád ki. Ha bűnöző lenne akkor se raknád ki úgyse.
2018. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!