Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Elkéne végeznem...

Mit tegyek? Elkéne végeznem egy tanfolyamot, amíg van OKJ de nem tudok felébredni. Sajnos gyerekes vagyok, infantilis és nem tudom abbahagyni a mesenézést este. KOMOLY kérdés, mert a JÖVŐM forog kockán.25f

Figyelt kérdés
szerencsére vannak ingatlanjaim, fenn tudom magam tartani, nagyjából 300 ezer a havi bevételem, de szeretnék dolgozni is valamit.... mivel ez nem életbiztosítás.
2019. okt. 26. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen mese?
2019. okt. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond. Van aki sosem nő fel teljesen de nem is kell. Találj valamit ami csak kicsit is érdekel és próbáld meg azt. Én sem tudtam mit tanuljak mert semmi nem érdekelt, igazából legszívesebben videojátékoztam volna egész nap meg sorozatokat néztem volna. Ezért én is rászántam magam megnéztem milyen OKJ-k vannak és ami a legkevésbbé volt unszimpatikus azt kiválasztottam és elvégeztem. Most meg hogy végeztem vele és 1 éve dolgozom a szakmában egész jól el vagyok vele meg elkezdett jobban érdekelni a dolog. Egy próbát talán megérne egy ilyen neked is, max ha nem jön be ott hagyod és keresel mást
2019. okt. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Honnan vannak ingatlanjaid? Apuci, anyuci, mi?
2019. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés?
2019. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
#3 Savanyú a szőlő, mi? Mert ha a te anyucid, apucid szeretett volna neked adni valamit, azt mondtad volna, hogy:Jaaaj, nem kérem köszönöm szépen.😅 Kérdező, tényleg csak annyit tudsz, amit már le is írtak, hogy ami számodra a legszimpatikusabb azt válaszd ki, ha már nekiállták, adják magukat a dolgok, lehet meg is szereted és le is tud kötni. Nincs mese, neki kell állni.
2019. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

" #3 Savanyú a szőlő, mi? Mert ha a te anyucid, apucid szeretett volna neked adni valamit, azt mondtad volna, hogy:Jaaaj, nem kérem köszönöm szépen.😅 Kérdező, tényleg csak annyit tudsz, amit már le is írtak, hogy ami számodra a legszimpatikusabb azt válaszd ki, ha már nekiállták, adják magukat a dolgok, lehet meg is szereted és le is tud kötni. Nincs mese, neki kell állni."


Igen, igazatok van, köszi :) amúgy meg senkinek semmi köze hozzá, hogy honnan van ingatlanom.... de nem olyan úton s módon ahogyan gondolja a kedves mocskolódó.

2019. okt. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!