Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más országokban is ennyit...

Más országokban is ennyit vinnyognak az emberek?

Figyelt kérdés

Én magam nem nagyon ismerem az országon túli légkört, mert ha voltam is, szartam a helyiekre egy nagyot.

Viszont itthon, ami megy, az beszarás már tényleg.

Ezen az oldalon, Facebookon, hírek alatt, sőt mindenhol a vinnyogás, mások hibáztatása, kifogás keresés, okoskodás ész nélkül stb alpári viselkedések.

Egyszerűen vadásszák az alkalmat.

Rám nem jellemző ez, de most én is ezt teszem, mert teljesen ki vagyok bukva, hogy ennyi hülye embert nem látott a világ, de a legjobb, hogy ha próbálsz rávilágítani, hogy mennyire ostoba, akkor nem enged a 21-ből!


2019. okt. 26. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Magyar sajátosság. Persze hülyék vannak bőven máshol is.
2019. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Te is vinnyogsz, mitől érzed magad különbnek?
2019. okt. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Abban, hogy beismerem.

Abban, hogy nem ez az alapom.

2019. okt. 26. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy különb, csak annak tartod magad.
2019. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most amúgy te is nyavajogsz😂
2019. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanult tehetetlenség.
2019. okt. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi ez nem magyar tulajdonság EZ EMBERI TULAJDONSÁG. Divat lett szidni hogy milyen a magyarság, de most komolyan szerinted máshol milyenek az emberek?🤣 Sőt amúgy meglepődnél hogy a gazdag nyugati országokban milyen hisztisek az emberek olyan apróságok miatt, ami miatt a magyar ember ha "csak ennyi problémája lenne" összetenné a két kezét. Legalább a magyar ne szidja már a magyart. Ne is legyen rendíthetetlen hazafi, de ne csináljunk már saját magunknak egy ilyen szar imázst!
2019. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!