Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember lehetett ez...

Milyen ember lehetett ez szerintrtek?

Figyelt kérdés

Este 10-kor kiértem a vasútállomásra, de a vonatom 22.47-kor indult, gondoltam előveszem a telefonom.és internetezek, elfoglalom magam. Ahogy leültem körülbelől egy 50 éves körüli koszos ruhás félig hajléktalan kinézetű, züllöttebb arcú, fura beszédű férfi odajön hozzám és elkezd hadoválni magyarázni nekem valamit, én pedig mondtam neki, hogy hagyjon, nem akarok beszélgetni, erre mondott valamit, sértve érezte magát és elment. Körbejárta a vasútállomást, eljött ott egy másik utas is és olyan furán nézett rá is mint aki embert még nem látott. Egy idő mulva visszajött a váróterembe, nem jött oda hozzám, kb 5 méterre megállt és látszódott rajta, hogy még mindig sértve érezte magát, mert nem beszélgettem vele. Megfogta az okostelefonját és lefényképezett ahogy ültem, majd elment. Én nem foglalkoztam vele, hogy lefotózott, kit érdekel.


Viszont mostmár foglalkoztat, hogy milyen ember lehetett.

Szerintetek milyen ember lehetett? Kell az ilyentől félni?


Ahány ember van lassan annyi féle.

Soha nem lehet tudni, lassan félek, hogy van olyan ember is akinek nincs esze és késsel jön nekem. Lassan félek, ha már ilyan fura emberek vannak.



2019. okt. 26. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami alkesz idióta, félni nem kell az ilyenektől.
2019. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szívás, főleg ha rendszeresen jársz arra a vasútállomásra.
2019. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni vasútállomáson van egy ilyen bolond.
2019. okt. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Debreceni vagyok pont. Tudom kiről beszélsz, de nem az.

Ez Karcagon volt és ott vártam a 22.46-os vonatot amivel jöttem haza Debrecenbe.

2019. okt. 27. 01:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Huu én egy ilyen embertől nagyon besz*artam volna.. :O egyébként valami alkesz lehetett.. sok a fura ember, tarts magadnál valami önvédelmi eszközt :)
2019. okt. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb a szomszédom ilyen. Pont tegnap írtam ki róla kérdést. :)

Erősen az az ivós fajta, 48 éves, de ha nem iszik, akkor se 100-as.

Az ilyenektől kell a legjobban félni, a gyilkosságok nagy százalékát ezek művelik.

2019. okt. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!