Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként, ha megütne egy nő,...

Férfiként, ha megütne egy nő, visszaadnád neki?

Figyelt kérdés
Jogosan, nem jogosan, msot ezt tegyük félre. Történt már veletek ilyesmi? Illetve nők, akik kezet emeltetek egy férfia, visszakaptátok?

2019. okt. 27. 17:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Ha olyan nő teszi ezt aki fontos nekem akkor nem igazán érdekel. Mármint olyan akit szeretek annak sok mindent elnézek. A szerencsések. xD Őket nem bántom max néha szóban rájuk fegyelmeznék ha így bánnának velem, de sose volt így össze tűzésem nőkkel. Sokszor olyan csúnyán nézek, és annyira intenzíven hogy még sok férfi is parázik tőlem, nem hogy szegény nők. xD Sok minden függ a körülménytől amúgy. Nem biztos hogy megütöm(nem valószínű) lehet megalázom szóban, ha ismerem akkor valószínűleg tudom mi fájó pont neki így azzal bántom. Egyébként sosem bántottam nőt fizikailag, de volt már hogy rászóltam és látszott az arcán hogy be volt szarva. Egyébként szerintem egy két ütést átlagos kedvemben figyelmen kívül tudok hagyni, persze mint mondtam a körülmény nagyon meghatározó.
2019. okt. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Egyszer az egyik haveromat pofozta fel a nője, amikor haverom lebuktatta, hogy megcsalja a nő.


Én jól megvertem volna azt a ri..bancot ha a helyében vagyok...

2019. okt. 27. 17:55
 13/22 anonim ***** válasza:
40%

Egy pofon még nem egyenlő az életedre töréssel lol ne dramatizálj már mindent túl.

A csajt meg nem szétverni kell, mert képzeld el egy pofon max. egy visszapofont érdemel, nem szétverést. Ne legyél már agresszív barom csak rontod a férfiak hírnevét.

2019. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2019. okt. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
Én örülnék neki, hogy egy nő helyre tesz.
2019. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26%
Szánalom látni hová jutottak a mai "férfiak"...Kérdező ásd el magad, mielött én áslak el.
2019. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező felteszel egy kérdést utána meg ok nélkül leszólod és megítéled a válaszolókat, mert nem ugyan az a véleményetek. Akkor minek kérdezel?! Egyébként meg nem vagy férfi, mert egy igazi férfi nem emel kezet egy nőre. Szánalmas s3ggfej.
2019. okt. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%

Természetesen igen!


Hát miféle szolgalelkű lúzer az a férfi, akiben akárcsak szemernyit is felmerül a kétely, hogy visszaüssön-e?!


Ha VALAKI (mindegy, hogy férfi-e vagy nő), támadóan megüt, minimum, hogy a helyzetnek megfelelő arányossággal visszaütsz.

Egy nő hisztériás felindulásból erővel felpofoz? Adj neki te is tenyérrel egy lendületes pofont! Nekedtámad, meg akar ütni, ki akarja karmolni a szemedet? Olyat behúzol neki, hogy kifeküdjön.


Mindegy, hogy férfi vagy nő. Ha támadás ér, emberi kötekességed védeni magad és arányosan(!) visszatámadni.


Aki meg "jajj nőt nem szabad bántani, mert az csúnya dolog", az pedig olyan szinten életképtelen undorító birka, hogy élnie sem lenne szabad!

2019. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
18: azért rólad is sokat elmond az, hogy a halálát kívánod annak, aki nem akar verekedni.
2019. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18, ez pontosan így vagy ahogy írod!


Jó látni, hogy vannak még értelmes, életre való emberek a mai papucsok között.

2019. okt. 28. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!