Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megrúgna/ütne egy kisgyerek...

Ha megrúgna/ütne egy kisgyerek, visszaadnád neki?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy megtámad téged egy kisgyerek, az anyuka vagy nincs sehol vagy ott van de nem érdekli.
2019. okt. 27. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, bőven elég elkapni a grabancát aztán visszakísérni az anyjához. A p/csa mondjuk nem tenné zsebre amit kapna (természetesen nem fizikailag...)
2019. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Volt már olyan eset, hogy közel álltam hozzá, hogy kitapossam a belét egy kis köcsögnek.


Volt egy sérülésem, lejött a bőr a térdemen, őrülten fájt, de már gyógyulóban volt, be volt kötve. A kisgyerek meg "heccből" odajött és bele rúgott egy akkorát, hogy azt hittem beszarok. Ráadásul felszakadt a seb, bele ragadt a kötés amivel az egészet sikerült letépni, és aludni nem tudtam úgy fájt.

2019. okt. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Metionin ***** válasza:

Volt már rá példa. Egyszer a lelakatolt biciklim ellen intézett támadást a nem napon barnult kisköcsög, míg anyuka a közelben cigit tarhált, elkaptam a gyereket hátulról és megcsapkodtam. Másik alkalommal macskát vittem dokihoz, a villamosmegállóban letettem magam mellé a boxot a földre, szintén cigánykölyök odajött és random belerúgott egy jó nagyot. Annak is lekevertem egyet.

Ezeken kívül még sosem "támadott meg" gyerek. Volt már hogy véletlenül megrúgott egy vagy tömegközlekedésen megmarkolta a hajam de a szülő mindig rászólt.

2019. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól tartok reflexbõl simán. Oda se néznék már rúgnék mint a lovak.
2019. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!