Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkó néhány...

Miért ilyen bunkó néhány "kisgyerek"? 19/L

Figyelt kérdés

Megyek az utcán, jön velem szembe 2 kb 13 év körüli fiú. Egyik aztaa nézd, hú de jó csaj..(meg még mondott valamit csak nem hallottam) erre a másik: te elmebeteg vagy, csúnya meg stb. Ilyenkor mi a helyes? Legszívesebben pofán vágtam volna őket, de fapofával inkább tovább mentem. Nem igaz, hogy nem lehet illemre tanítani az embereket. Most ilyenek milyenek lesznek később?

De amúgy mar nagyon sokszor észrevettem, hogy 12-13 éves kölykök röhögnek idősebbeken. Csak nem tudom mi olyan vicces? Igaz én is biztos röhögtem ennyi idősen máson, de nem a pofájába...


2018. aug. 8. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel nem vagy egyedül..

Én fiú vagyok de ilyen 13 éves fiúk nekem is beszoktak szólni. Egyszer az egyik az mondta hogy "de jó a hajad" aztán nevet. Én se tudom mit csináljak.

2018. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát. 1 szavazat arra, hogy jó csaj vagy. A stílusuk meg reméljük finomodik, ha idősebbek lesznek.
2018. aug. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ha kiábrándítalak de 10 éve is voltak ilyen másokat kinevető tizenévesek.Meg agresszív,flegma,önkényes tinik.

Ha annyira zavar a dolog akkor állj oda eléjük valami teljesen váratlan szöveggel.

De jobb nem foglalkozni az ilyesmivel amíg nem fajul tettlegességig a dolog

2018. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezek nem is voltak amúgy bunkók. Az egyik kamasznak már feltűnnek a domborulatok, a másik meg még a “húzom a haját mert tetszik” fázisban van. Szélsőségesen reagálták le a dolgokat.

Amúgy fura, én inkább a telójukba temetkezett kamaszokat látok, mint ilyeneket. Hát úgy tűnik ez is szélsőséges.

2018. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sok hasonló korú kislányt látok , akik ránéznek valakire majd össze néznek és röhögnek , vihorásznak .

Ilyenek.

2018. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok nálad kérdező, de én is beképzelt suttyó voltam 13 évesen. Aztán 19 évesen én is a "mai fiatalokat" szidtam már, hogy hát mi aztán sokkal normálisabbak voltunk.
2018. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 October15 ***** válasza:
15%

Ezek a mai 19 évesek a pofám leszakad.. :D Back in my day, the radio had two channels On and Off.


26F

2018. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Miert kell ezen csodalkozni? Felnőttek között is akad rengeteg bunkó.
2018. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szärd le őket, lehet ez a napi programjuk hogy random beszólogatnak embereknek...
2018. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Biztos vagyok benne, hogy akik 30-40 éve voltak ugyanilyen tahó kis taknyosok, azok ugyanazok a munkások, akik most az építkezésen a lapátot támasztva fütyülnek a nők után, vagy odaugatják nekik, hogy "jó a segged, dugnálak".
2018. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!