Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az a férfi, aki soha nem...

Az a férfi, aki soha nem keres párt magának azzal valami gond lehet?

Figyelt kérdés

Tehát nem azért, mert nem jön össze neki, hanem alapból nem érdekli az egész szerelem-szex téma.


Létezik egyáltalán ilyen ember, vagy akik ezt mondják, hogy nincs rá szükségük, valójában csak megpróbálnak ezzel védekezni, hogy nekik nem jön össze sose.


2019. okt. 28. 12:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ismertek ilyet a környezetetekből?
2019. okt. 28. 12:20
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő. Azért nem érdekel már mert sosem sikerült. Tehát minek is érdekeljen?
2019. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Uncsi
2019. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is így vagyok, ahogy az előző.
2019. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Jelen.


Azért nem jött össze mert nem akartam hogy összejöjjön, ha akarnám lehetne barátnőm, csak itt gyakori kérdéseken is volt 2 olyan lány is akivel eleinte csak csevegtünk, majd elkezdtek többen akarni, mindkettővel megszakítottam a kapcsolatot valami kamu indokkal (pl távolság) az utolsó miatt egy darabig bűntudatom is volt, nem vagyok ocsmány, valamelyest még viccesnek és karizmatikusnak is tartom magam, de valahogy nem igazán jön az érzés hogy én akarjak párkapcsolatot...

Hogy ez gond lenne e, a fene tudja, ha az is, én együtt tudok élni vele.

23/F

2019. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A betegségem miatt nem szeretném.
2019. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Létezik, aszexuális az illető.

Ha valami nem hiányzik, és emiatt nem is okoz szenvedést, az nem gond.

2019. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
22 vagy és a mai lányok annyira pénzéhesek, hogy hányingerem van tőlük! Azt megérteném, hogy 3-4 hónap után én fizetek, de azt, hogy az első randi után, csak én fizessek mindenhol, az egy kicsit gáz! Nem mintha nem tudnám megfizetni, de ne csak a pénzem miatt legyenek velem! 2018as passatot van, annak is a sport változata és nyáron, legalább 100x leszolítottak csajok, és nem azért mert olyan jól nézek ki! A Suzuki nál ilyen gondom nem volt! És mivel sokat utazok, így nem is vágyok már kapcsolatra! Sokkal jobban élvezem ezt az életet, mint azon idegeskedni, mikor csal meg, miért akarja tudni, hogy hol vagyok, mit csinálok! Undorító a mai világ, csak a pénz...
2019. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Idióta. Az a pasi idióta.


Nem kell szeretni vagy tisztelni a nőt, de attól még használhatja.

2019. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, ha a pasinak nem kell kapcsolat = idióta, lúzer, örök szűz stb


Ha a nőnek nem kell kapcsolat = bátor, magabiztos, erős



🤔🤔🤔🤔

2019. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!