Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehetett a csajnak?

Mi baja lehetett a csajnak?

Figyelt kérdés
Ma a postán vártam a soromat, és előttem egy fiatal lány (olyan huszonéves) került sorra, ha jól értettem csomagot akart átvenni. Nem volt nála a személyije, és így a postai alkalmazott nem tudta átadni a csomagot. Ekkor a lány ideges lett, hogy mi az hogy nem adja oda a csomagját, ezért kell kétszer fordulnia, azt hiszi, hogy hazudik?? Az a csomag az övé, adják oda neki, most! Mondta az ügyintéző, hogy jöjjön vissza a személyivel, így nem tud csinálni semmit. És akkor elküldte a lány a k_rva anyjába az ügyintézőt, de az se zavarta, hogy az egész posta hallja. Csak néztünk. Tök normális lánynak nézett ki, ápolt volt és jól öltözött, meg nem mondtam volna, hogy így tud viselkedni. Hisz ő hibázott, hiába nem hazudott a személyéről... Mi lehetett a csajnak a baja? Lehet nem volt normális? De ilyen fiatalon??
2019. okt. 28. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne ítélkezzen senki a külsőről! Igen, lehet ideggyenge vagy csak rossz napja volt/van.
2019. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg. Meg buta is. Lehetne annyi esze hogy személyi nélkül semmit nem lehet elintézni.
2019. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Müveletlen és buta.
2019. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök mind1, hogy néz ki. Lehet bombanő, de ha belső tulajdonsagai szarok....
2019. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NEm nagyon értelek. Rengeteg olyan ember állt már előttem sorban a postán, aki azt sem tudta, hogy mit akar.


Rendszeresen előfordult (pl:fiatal fiúk voltak 20 körül), hogy csomagot akart átvenni, de az értesítőt nem hozta magával. A helyszínen közölték vele, hogy az is kell, hozza el azt is.

Ahogy az is, hogy nem a jó postahivatalban van, mert a csomagja a másikra érkezett.


Személyit 14 év fölött mindenhová viszed magaddal. Azért van, ugyanis ezzel igazolod magad.



Az általad leírt viselkedést a cigányok szokták produkálni. Egyéb esetben a bolondok. De lehetett egy rossz napja a csajmak éppen, semmi több.

Mindenkinek vannak szar napjai.


Egyébként hallottad már a "látszal csal", "nem mindenki olyan, aminek látszik" idézeteket. Szerinted miét jelenhetnek ezek?

Hogy talán ne a külső alapján ítélj, mert könnyen csalódhatsz..

2019. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lány nem fogta fel, hogy nem adhatja ki a csomagot a postásnéni személyi nélkül, azt hitte neki van igaza, szórakoznak vele. Pl. Ha lejárt a személyid akkor sem adnak ki semmit a postán, ideiglenest kell igényelni a kormányablakban.
2019. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennél már csak az jobb, mikor a csaj közli a levél átvételekor, hogy egyetemi papírok amiknek meg görbült a széle, mit csináljon most, ki a felelős, panaszt tesz a postán és az egyetem tanulmányi osztályán is.... barma, ha rátesz éjszakára valami nehezéket, másnap reggelre kisimulnak a lapok, ehelyett neki áll balhézni 2 hivatallal...Mondjuk úgy hiszem, ruha tár szakos valami kamu izebize lehetett ennyi ésszel.
2019. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!