Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt a hangulatjelet milyen...

Ezt a hangulatjelet milyen esetekben szokták használni?

Figyelt kérdés

“😁”

Azt vettem észre,hogy ilyen kárörvendő helyzetekben,pl amikor Facebookon van egy vegános poszt és oda is hozzászóltak a húsevők hogy a húsevés mennyivel jobb és ott is ezt a fejet használták.Vagy ha valakit kiröhögnek meg vannak ilyen cikkek hogy CY celeb indulni akar MMA-ban éd hozzászólnak hogy “Na ezt jól megverik 😁”



Meg szerintem ijesztő ez a hangulatjel,úgy vicsorog rám.

Ez ilyen vérszomjas hangulatjel vagy csak én képzelem be?

Azért kérdezem mert chatelek egy csajjal facebookon és folyton ezt a hangulatjelet küldi én meg mindig megijedek.



2019. okt. 28. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a nagy röhöges fej


Engem is kiakaszt hogy foga van. De a többi emoji is bèna a messengeren nagyon.

2019. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan amikor fel vagyok pörögve, picit izgulok, és közben nagyon boldog vagyok és akkor önkénytelenül is vigyorgok, ilyenkor használom ezt az emojit (pl kiszemeltem ram ír és akkor elmesélem a barátnőmnek: hld ramirt xy 😍😁😁😁).
2019. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez egy jó jel és nem azt jelenti h meg akar támadni
2019. okt. 29. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó jel :D de lehet van aki rossznak hasznalja
2019. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!