Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ismerkedtek egy lánnyal,...

Ha ismerkedtek egy lánnyal, szimpatikus nektek, de kiderül, hogy komolyabban kondizik, mit éreznétek?

Figyelt kérdés

Kívnácsi lennék, kiben milyen érzést kelt, ha egy lány edz, eredménye is van már, a felsőtestén is rendesen látszik, hogy izmos, de közel sem leszálkásítva, testépítősen, csak éppen nem az a törékeny, vékonyka, nőies alkat.

Titeket taszítana a dolog?


2019. okt. 28. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"kiderül, hogy komolyabban kondizik, mit éreznétek?"


Izzadtságszagot??

2019. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bejön.
2019. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
Felejtős. Az ilyen gyurmagépeknek nem létezik más, csak a saját testük. Írom ezt rendszeres kocogóként, bringázóként, alkalmankénti túrázó létemre. 31F
2019. okt. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem tetszene, sőt vele együtt járnék konditerembe.

(Igaz, biztosan nem ugyan azt csinálnánk, mert én is komolyan edzek és csak egy másik ember miatt nem térek el a rám szabott edzéstervtől, de nagyon jó lenne valakivel ugyan abban az időben lemenni)


22/F

2019. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ha ismerkedek egy lánnyal, akkor első perctől le tudom szűrni, hogy sportol-e vagy sem...
2019. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Az ilyen nőknek csak egyetlen barátjuk van, a tükör.

A pasi náluk csak arra kell, hogy fizessen majd az étteremben...

2019. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A testépítős alak nem jön be, engem nagyon taszit.

A fitness pedig nagyon jo, es nem full szálkás

2019. okt. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Végre rávehetne engem egy kis mozgásra.

Ha szereti csinálni akkor csak nyugodtan.

Edz, akkor valószínűleg az étrendjére is figyel. Szerintem megváltoztatna engem és az életmódomat. Jobb irányba.


L

2019. okt. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem kéne se barátnak, se csajnak/pasinak.

Nagyon elvetemültek tudnak lenni az ilyen életmódot űzők, erőszakosan akarják rávenni másikat is, hogy csináljanak ilyet

2019. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kizáró ok. 7 éves korom óta sportolok igaz állóképességet igénylő sportban, de az ilyen kondis, gyurunk wazze emberektől a hideg kiráz. Ráadásul többségük eszméletlenül egészségtelen életmódot folytat.


Futó, kirándulni, kerékpározni, úszni, röpizni stb. szerető lánnyal szívesen összejönnék de olyannal aki a gorillák közt érzi jól magát jem.

2019. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!