Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mennyire szimpatikus a...

Nektek mennyire szimpatikus a Schobert család?

Figyelt kérdés

Norbi instagram oldalát megnéztem az előbb. Nem követem őket mert nem szimpatikus a család az alapján amit pl tv-ben làttam róluk. Az egész oldala arról szól, hogy külföldön vannak, állandóan drága kocsik előtt pózolnak. Most olvastam,azt írta van rá külön alkalmazottja, hogy törölje neki a negatív kommenteket. Nemrég volt egy cikk arról, hogy a tizenéves fia neten szólt le olyanokat, akik a repülőn "csak" a turistaosztályon utaztak. Miért kell így viselkedni? Nektek szimpatikus a család?

Olyanok írjanak, akik tudják kikről van szó.


2019. aug. 6. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Rettentő bunkók, ezt nevelik a gyerekekbe is (sajnos volt szerencsém a két nagyobbik gyerekkel beszélgetni..). Norbi olyan dolgokat reklámoz ami életveszélyes/drága/egy egész periódusos rendszer van benne. Sokaknak károsult az egészsége miatta mert nem hajlandó bevallani a saját hibáját,rettenetesen lekezelő azokkal az emberekkel akikből gyakorlatilag él. Réka meg mint egy buta szőke barbie baba, egyfolytában azt akarja bizonyítgatni hogy van s*gge. Az egész család önmagát cáfolja meg a hazugságaikkal. Kis Norbi akkora tahó már most mint az apja ,Lareszka meg mint egy lecsúszott útszéli..már 14-15 évesen.(próbálok szépen fogalmazni de egyszerűen nem megy..)

Nekem ez a benyomásom az egész családról.

2019. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom a netes dolgaik alapján amit te írtál. Ha nem követi őket az ember, akkor is folyton cikkeznek róluk. Persze lehet, csak megjátszák magukat és a valósàg más.
2019. aug. 6. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szimpik.
2019. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan emberi hulladékoknak tartom őket az összes nyilatkozatuk, stb. alapján. Szinte az összes celebbel így vagyok, de azokkal az emberekkel is, akik követik és istenítik őket.
2019. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Larácska is egy vérbeli büdös.ly.u.k.ú ri. B.
2020. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!