Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? Angliában au-pairk...

Mit tegyek? Angliában au-pairkedem már 2,5 hónapja, eredeti terv szerint karácsonyig maradtam volna de megegyeztünk, hogy márciusig dolgozzak náluk.

Figyelt kérdés
Angliában au-pairkedem már 2,5 hónapja, eredeti terv szerint karácsonyig maradtam volna de megegyeztünk, márciusig dolgozzak náluk. Most már bánom, beleegyeztem. Nem szeretnék márciusig au-pairkedni, de nem tudom, lenne-e esélyem találni rendes munkát ezzel a nyelvtudással januártól. És azt sem tudom, hogy közöljem a családdal, hogy mégsem szeretnék maradni. Mondhatni jó kapcsolatunk van, de minden heten van valami amin összezörrenünk, vagy anyuka beleköt (mindig bocsánatot kér, mert csak azért viselkedik így, mert fáradt vagy ideges) . De tegnap olyan összezörrenés volt, hogy felmerült, hogy csak karácsonyig maradjak. Azt mondták, hogy azt akarják, maradjak, nem akarnak új au-pairt de ha én kínosan érzem magam ezek után, akkor mehetek...
2019. okt. 29. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj veszekedni stb. ahhoz hogy el menj. Annyit kell mondani hogy elmennél ha nagyon kérdezgetnek megmondod hogy hiányzik a családod és haza mennél. Utána úgyse fogják lekövetni hogy te mit csinálsz és hova mész.
2019. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de tudják, hogy a családi hátterem nem a legjobb szóval ezt nem mondhatom. Hazudni se szeretnék, de valószínűleg az lesz a vége.
2019. okt. 29. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Addig ne menj amíg nincs más. Utána meg egyszerűen közlöd hogy lépsz és kész. Nem kell ezt túlgondolkodni, nem vagy családtag, ez is csak egy meló.
2019. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keménynek kell lenni, hagyd ott. ha már csak a szelét is megérzed annak, hogy valami nem jó akkor változtatni kell, olyat ne csinálj ami már nem okoz örömöt és picit nyűgként éled meg, nehéz lesz közölni ez tény de olyan mint a foghúzás túl kell lenni rajta
2019. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!