Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észre lehet venni, ha egy...

Észre lehet venni, ha egy embernek mélybarna az eredeti hajszíne és nem fekete?

Figyelt kérdés
Bevallom,hogy két-három nappal ezelőtt kiírtam azt a kérdést,hogy.:Honnan lehet megtudni,hogy valakinek fekete vagy mélybarna a hajszíne,másnap kaptam is rá választ,de véletlenül kitöröltem és mivel nem lehet visszavonni a törlést gondoltam kis változtatással kiírom újra ezt a kérdésemet ;-) :-)

#mélybarna #mélybarna haj #mélybarna hajszín #fekete helyett mélybarna hajszín
2019. szept. 14. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán. 22 éve festem a hajam feketére. Eredetileg barna, abból is a foabarna.

Probléma nélkül észreveazem a festett hajszínt másokon lenövés nélkül.


Árulkodó jel a szemöldök színe. Kivétel ha az eredetileg is sötét vagy festett. Az én szemöldököm gyárilag fekete. A szemöldök mindig egy-két árnyalattal sötétebb az eredeti hajszínnél.

Ott van még a bőrszín is.


De minden ilyen nélkül is látni,csak figyelni kell kicsit.

2019. szept. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretném megköszönni a válaszokat és az első válaszolónak szeretném elmondani,hogy amit belinkelt az is az én kérdésem,csak véletlenül töröltem a kérdéseim közül,de azért köszönöm szépen és a második válaszolónak pedig köszönöm szépen,mert bevallom a szemöldök színe hirtelen ki is ment a fejemből :-).
2019. szept. 15. 14:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja,egyébként a második válaszolónak szeretném azt is mondani,hogy szerintem a bőrszín nem lehet túl árulkodó,tekintve hogy én is ahogy az édesapám is fehér bőrű cigányok vagyunk és így mindig megtudom mondani egy emberről,ha cigány származású és mivel az édesanyám felmenői között voltak zsidók is így ezt is nagy eséllyel megtudom mondani ránézésre egy másik emberről és ezekre büszke is vagyok ;-) :-)
2019. szept. 15. 14:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként az én hajszínem mélybarna,de kis koromban szőke,majd szőkés barna hajú voltam ;-) :-)
2019. szept. 15. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be, mert attól hogy kitörlöd nem fog eltűnni a kérdés, csak a te kérdéseid közül. Nem lehet kérdést törölni.
2019. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen,de erre szerencsére én is rájöttem ;-) :-)
2019. szept. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!