Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek flúgosnak a...

Miért néznek flúgosnak a barátaim, ha van egy célom és?

Figyelt kérdés
... elég rögös az út míg elérem. Több mint 4 éves álom ez nekem és ez olyan dolgokkal is jár, minthogy nem szeretnék párkapcsolatot. Egyszerűen nem fér bele és úgy érzem, hogy elterelné a gondolataimat csak. Nem értem miért kell ezért furának tartani. Nem önmegtartóztatás, hanem ez a véleményem, nem állok még készen most. 19 vagyok.

2019. aug. 27. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Segíts magadon, szarjál a másikra
2019. aug. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig mondogatják, hogy jaj ez nem így működik. De ezt csak azért mondogatják, mert fogalmuk sincs róla, hogy évek óta ezzel a kis álmommal kelek-fekszek és nem fogom csak így eltéríteni magam. Leszarni meg nehéz. Az én életem az én kontrollom alatt áll. Most ilyen, de ha elérem a célom, utána....✨✨✨
2019. aug. 27. 23:39
 3/10 anonim ***** válasza:
És mi a célod ami fontosabb a csajoknál?
2019. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Öö, nem írtam de lány vagyok.😅 Nem szeretném részletezni, de maradjunk annyiban, hogy nem szeretnék elköteleződni. :)))
2019. aug. 27. 23:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az fura, hogy egy anonim oldalon nem mered elmondano, ezeket a titkolozasokat itt sosem értettem. Szoval biztos van valami, ami miatt a haverjaid is furának tartanak, vagy maga a terved fura.
2019. aug. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek tetted fel itt a kérdésed? A kérdések válaszának érdekében neked is kéne valami információt adni, így lenne mód mondani is valami értelmeset
2019. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A lényeg a kérdés alatt van, amúgy sem a célra értelmezendő a kérdés. Akinek kevés az infó és nem tud érdemileg hozzászólni, akkor ne is tegye.

Nem hiszem el!

2019. aug. 28. 11:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem magaddal és ne másokkal foglalkozz ha tudod hogy neked mi a jó és hogyan jó. Ahogy akarod, úgy lesz. Ez a Te életed, a Te döntésed.


A kritikusok leginkább a saját belső problémáikat akarják kivetíteni rád. Sokan pedig irigyek is, mert nekik nincsenek álmaik és céljaik és azt szeretnék, hogy neked se legyenek, mert ők lusták tenni érte és nekik "kényelmesebb" így.


Ne a kritikusokkal foglalkozz, hanem saját magaddal és a céljaiddal és nem is lesz időd rájuk. Légy őszinte magaddal, szeresd önmagad, higgy magadban és mások is szeretni és hinni fognak benned és a céljaidban!

2019. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az utolso kommentelo egy szabo péter szektából jött? :D
2019. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenkinek meg van a sajat velemenye es te is allj ki a tied mellett, ebbol a szempontbol nem letezik jo vagy rossz csak tudod sokan jobbnak hiszik magukat mint a masik
2019. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!