Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek ki a koreaiak...

Miért néznek ki a koreaiak kb. ugyanúgy?

Figyelt kérdés

2019. okt. 29. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek ki ugyan úgy.
2019. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet klónozással születnek. Amúgy meg ki tudja, megeshet, hogy az ô szemükbe mi nézünk ki hasonlóan :D
2019. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1: de sok idolt olyan nehéz megkülönböztetni egymástól.
2019. okt. 29. 12:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nehéz, mert a fehérek látványához szokott hozzá a szemed, ettől még ők meg tudják különböztetni egymást, meg azok is őket, akik időt töltenek el köztük.
2019. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A génjeik miatt.


Természetesen nekik az európaiak ugyanolyanok.


Ahogy mi is egy testesebb, magasabb kóreait nem fogunk összekevrni egy alacsony sovánnyal, úgy nekik se jelent megkülönböztetni két eltérő testalkatú európait.


Viszont, ha két azonos testalkatú és frizurájú korait megnézel, lehet a szemedben ikreknek tűnnek.


Ha a kolléganőm, aki vékony, hosszú szőke hajú és alacsony mellém áll, egy európai azonnal megmondja, hogy közünk sincs egymáshoz. Egy kórai az általános tulajdonságaink miatt biztos megkérdez, hogy ikertesók vagyunk e.

2019. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekünk tünik úgy,hogy egyformák.De ha több évet töltesz közöttük rájösz,hogy ez nem így van.
2019. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Hogy tudjanak egymás útlevelével utazni nem ázsiai országokba.
2019. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3, a kisöcsém, meg most, hogy kpopot kezdett el hallgatni, azt mondta nekem, hogy rájött, hogy amúgy tökre nem is néznek ki ugyanúgy az ázsiaiak, simán meg tudja különböztetni egymástól az idolokat, felismeri őket. :D


Szerintem sem néznek ki ugyanúgy, én sem látom őket egyformának.

2019. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jisoo és Rosé eléggé hasonlít, amikor mindkettőnek ugyanolyan színű a haja.
2019. okt. 29. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget már leírták előttem, én csak annyit tennék még hozzá, hogy ne felejtsük el, hogy ott sokkal durvábban jelen van az, hogy az adott szépségideál minél több emberre legyen érvényes.

Ugye itt is vannak ideálok, sok 14-17 éves néz ki kb ugyanúgy mert mindegyik követi az adott trendet.

Náluk is ugyanez megy csak kicsit sarkosabban és drámaibban. Sokkal több ember plasztikáztat, nem találnak benne a világon semmi furcsát. És az, hogy jól nézz ki, és minél közelebb legyél az ideálhoz az náluk nagyobb jelentőséget is kap. Pl a munkaerőpiacon is elég egyértelmű előnyt jelent, ha valaki jól néz ki stb.

Szóval nem az, hogy ugyanúgy néznek ki, csak a többség ugyanazt a trendet követi ami egyet jelent azzal, hogy lesznek hasonló és egyező külső vonásaik.

2019. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!