Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok azokhoz a csajokho...

Mit szóltok azokhoz a csajokhoz, akik edzeni járnak terembe? Az a baj hogy az utcán is direkt mutogatják, hogy ők edzeni mennek. Pl térdig érő sportgatya, feltünő cipő, hatalmas majdnem üres válltáska, iphone a kézben, viháncolnak, stb.

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Miért, ez csak a férfiak előjoga?
2019. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, inkább azt nem értem, hogy ez téged miért zavar.
2019. okt. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Irigylem őket mert én egy lusta disznó vagyok.
2019. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Imádom őket, jobbá teszi a napomat, ha ilyet látok. Mindig valamennyi ösztönzést ad a saját életem rendezéséhez, ha boldog nőket látok, akik tesznek az egészségükért, és magukkal foglalkoznak, nem pedig azt lesik az utcán, hogy ki milyen szánalmas/irritáló.
2019. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavar. Akkor van a gond, ha kifizetik a bérletet, aztán edzès helyett viháncolnak... :)
2019. okt. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Edzőcipőben és sportgatyában menni edzeni? Az aztán nagyon felháborító, biztos csak azért csinálják, hogy téged bosszantsanak, és nem azért, mert edzéshez öltöztek.
2019. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Gyakran járok terembe edzeni, és elképzelni nem tudom, hogy ez téged miért zavar.


Közel van, szóval gyakran megyek sportgatyában, és? Mibe menjek, a legszebb szoknyámban? Kevesebb ideig tart átöltözni.

A fekete Adidas cipőm miért feltűnő... ? Miért nézed mások cipőit?

Oldaltáskával megyek, de amúgy röntgenlátásod van, hogy tudod mi van valaki táskájában? Amúgy edzés után még elmehet valahova, ahol esetleg vesz valamit, és arra jó a táska.

Nincs iPhone-om, a telefonnak semmi köze az egyén sportolásához.

A viháncolásnak mi köze az edzéshez? A barátaimmal szoktunk néha hangosabban nevetni, de általában akkor közel sem edzeni megyünk, vagy onnan jövünk.


19/L

2019. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező vagy egy irigy tunya nő, vagy egy incel pasi aki nem talál nőt.
2019. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Mégis biben kellene menjenek?Koktélruhában és tűsarkú cipőben?
2019. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
*miben.Bocsi
2019. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!