Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyikhez kell nagyobb bátorsá...

Melyikhez kell nagyobb bátorság? Hogy valaki szétröpítse a saját fejét, vagy épp leugorjon több 10 méter magasból?

Figyelt kérdés
Én nem ítélem el az ilyesmit mert van az a pont egy ember életében, aki pedig ezt tagadja az hazudik. Viszont a gondolattól is kimegy a lábamból az erő.
2019. okt. 29. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem, ha van az embernél egy stukker, akkor egyértelmű, hogy melyik megoldást célszerű választani. Az első még Elliot Rodgernek is sikerült, pedig tényleg nagy lúzer volt, mert nem tudott olyan szőke cicababákat kinyírni, amilyeneket akart, csak átlag alatti lányokat puffantott le, meg néhány férfit is.
2019. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugráshoz.
2019. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az ugráshoz. Egyrészt annál ott van az a plusz pár mp., amíg tudod/látod/érzed, h zuhansz, másrészt pl. az említett 10 m-nél simán fennáll az esélye, h csak lebénul az ember, na az durva lehet.

A fejloccsantásnál nincs ilyen, ott meghúzza az ember a ravaszt, a következő mp.-ben meg már halott is. Ha olyan helyzetben lennék és választhatnék, tuti a stukkert választanám.

2019. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nagyjából elértem erre a pontra.


A stukker jobb, bár az ember állítólag elrántja a kezét az utolsó pillanatban, így ezzel is csak sérülést okoz magának.

2019. okt. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. Szerintem ezt csak azért mondják hogy minél kevesebben legyenek öngyilkosok. Leginkább olyan helyeken ahol lehet is fegyvert vásárolni.
2019. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!