Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kötelező belém kötni az...

Miért kötelező belém kötni az összes munkahelyemen azért, mert látják rajtam hogy lelkileg gyengébb, labilisabb személy vagyok? 23/F

Figyelt kérdés
2019. okt. 31. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Mintha valaki parancsba adná nekik a háttérből.
2019. okt. 31. 21:10
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert ők is gyengék és labilisak, csak egy fokkal kevésbé mint te. Vagy csak jobban be vannak ágyazódva, az adott közösségbe. És ilyenkor melletted, mikor cseszegetnek, erősebb embernek érzik magukat, mert most ők azok akik cseszegetnek, és nem őket cseszegetik.


Én is voltam hasonló helyzetben. Jöttek új emberek, én régebb óta ott voltam, jó is voltam abban amit csináltam, és bennem is voltak ilyen késztetések, hogy cseszegessem a gyengébbeket, de azért sem csináltam, és teret hagytam nekik, és így nekem is sokkal könnyebb volt. Szóval megéri szembemenni az alantas ösztönökkel. Meg ugye én is labilis vagyok, és ha fejlődni szeretnék, akkor ilyeneket nem engedhetek meg magamnak.


Persze a kollégáim többnyire gyökerek voltak az újakkal, ebbe mondjuk nem szóltam bele. Ha valaki elcseszett vmit szó nélkül mentem, és kijavítottuk együtt a hibát. Ennyikehh.


Amúgy nem minden munkahelyen van ez, de azért elég jellemző.

2019. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember természeténél fogva megérzi az ilyet. Ilyen szempontból úgy működünk mint az állatok. Az ember azt fogja támadni akin látja hogy nincs tartása,csendes,szomorkás,összehúzódó,mert azt a legkönnyebb csesztetni mert nem fog visszavágni.

Engem is ezért bántottak suliban végig. Magadat kell rendbehoznod hogy ez változzon.

2019. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenki ezt a patkányt védi, mert már több mint tíz éve ott van. Nem tudok így mit kezdeni vele. A főnököm is csak legyint rá és azt mondja ő ilyen.
2019. okt. 31. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Mer ezek a szenny emberek azt élvezik, hogy mást basztathatnak, hogy másnak fájdalmat okozhatnak. Ebből nyernek erőt. Én ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy te erre vered ki?!, de gondolom ezt azért nem szeretnéd. Kérdezd meg: Miért kötsz belém?! Ez neked jólesik vagy mi a fasz?! Aztán csá, nézhet..
2019. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz erre válaszolni,mert látni kellene az egész szituációt élesben ami történik veled.Sajnos a többieknek igaza van abban,mindig lesz olyan ember,aki kiszagolja,hogy sebezhető vagy,és ezzel vissza is él.

Nézd meg ezt a videót,talán segít megérteni valamit:

https://www.youtube.com/watch?v=QNhoRhbp3mA

2019. nov. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossz életük van. Keress nívósabb közeget!
2019. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!