Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság kötelező megmutatni...

Manapság kötelező megmutatni hogy milyen van az embernek, ha nem akarja hogy hülyének nézzék?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy olyat megjegyzést “majd ha lesz saját házad egyszer, akkor így meg úgy” Hát csak néztem nagyokat, mert 3 éve saját házam van és sokkal szebb és értékesebb mint annak aki ezt mondta. Ügyfélként jött be hozzánk és én vállaltam el mint tulajdonos/főnök mert nem volt szabad alkalmazottam.

Amikor felvilágosítottam hogy ez az én irodám és köszönöm de van házam és autóm is van, akkor hebegett-habogott hogy ő azt hitte az eddig ahogy látott engem, hogy gyakornok vagyok és a szüleimmel élek :D Hát felvilágosítottam hogy 35 vagyok nem 25 (ő azt hitte valamiért)


A végén azt mondta, hogy ha lenne facebook és instagram oldalam akkor mindenki látná mi az igazság és nem ránézésre ítélnének, gondolnának valamit, mint ő.


2019. júl. 8. 15:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
“Milyen van az embernek” Helyesen “milye van az embernek” csak telefonról írtam és hibáztam.
2019. júl. 8. 15:55
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Erre azt válaszoltam volna, hogy aki ránézésre ítél, azt magas ívből letojom.
2019. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
"A végén azt mondta, hogy ha lenne facebook és instagram oldalam akkor mindenki látná mi az igazság és nem ránézésre ítélnének, gondolnának valamit, mint ő." ez most igazi párbeszéd volt, vagy csak a fejedben játszódott le? Nem kötekedni akarok, csak nekem kicsit ilyen meseszerű.
2019. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából helyesen "mije van". Csak azért írom, mert úgy tűnik, zavarnak a hibák.


Ha érdekel, hogy vadidegenek mit gondolnak ránézésre rólad, akkor mindenképp érdemes kipakolni az érdemeidet a kirakatba, de szerintem ez nem túl egészséges.

2019. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Inkább "mije van az embernek". De nem.


Nekem pl.facebookom sincs, pont nem érdekel, hogy mit gondol rólam egy huszadrangú senki. Aki ismer az tudja milyen vagyok és miben lakom, aki meg nem ismer, annak meg semmi köze az életkörülményeimhez és a koromhoz sem.

2019. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Helyesírás 1-es. Ott a pont, igazatok van.


Ilyen menőcsávó konditermi gizda volt a fickó. Én is járok oda futni, onnan ismer ránézésre és alkotott véleményt.

2019. júl. 8. 16:23
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
ha lenne facebook és instagram oldalam akkor mindenki látná - akkor is a látszat alapján ítélnének. Vannak ostobák, akik mindenképpen a látszat alapján ítélnek.
2019. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Mondjuk én egy szavadat sem hiszem. Az ember az öltönyével, cipőjével, órájával, de még akár a tollával is tudja jelezni, melyik társadalmi osztályhoz tartozik. Én nem hiszem, hogy mondjuk a Henkel tulajdonosát lótifutinak hiszi bárki, csak mert nincs fent Faceen az illető.
2019. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Igazából én is azt vettem észre, hogy

Ez a divat manapság. Egyébként nem feltétlenül a kort kell nézni, mert 23 évesen van házam és kocsim is, igaz, hitelből, de megdolgozok érte napi szinten, szülői segítség nélkül.

2019. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Ez elcsépelt... Vagy sekélyes emberek gondolatmenete. Ha valaki havi 120e keres csak kínai cipőt hord, 250e ig dechmanos, 350e ig puma, fölötte meg air Jordant?... Azok akarják a legjobban mutatni akiknek pont hogy nincs elég, ha van egy 30millas tehermentes családi házam, mellé egy régi swiftem akkor már senki vagyok?
2019. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!