Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az az ember akire azt...

Milyen az az ember akire azt mondják, hogy „művészlélek"?

Figyelt kérdés
Inkább pozitív vagy negatív tulajdonságnak számít?
2019. nov. 1. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Inkább pozitív: érzékeny, szépérzéke van, kicsit másképp látja a világot mint más ember, persze ezt is jó értelemben, az érzelmei is lehetnek szélsőségesek stb.
2019. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát... én szeretem a művészeteket, magam is alktok. de amikor valaki magára mondja azt, hogy művészlélek, az általában csak ilyen fellengzős hülyeség. Ha viszont másra mondják, akkor szerintem lehet negatív meg pozitív is, ez főleg a beszélőtől függ, én hallottam már mindkét módon. Bár nem igazán egyértelmá számomra, hogy mit értenek ez alatt. Van egy pozitív kicsengése, akkor kábé úgy értik, hogy milyen érzékeny, okos, fogékony mindenféle dolgokra. De van egy olyan felhangja is, hogy nem művész, csak egy művészlélek, aki igazából nem ért az alkotáshoz.
2019. nov. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!