Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van olyan kedvencetek...

Nektek van olyan kedvencetek (zene, film, könyv, együttes stb. ), amit "mindenki" szid, de ti mégis szeretitek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 1. 11:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Pootie Tang
2019. nov. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Animék, a háremek, ecchik meg nagyon tucat, elcs*szett darabok nem jönnek be, de mivel láttam tényleg minőségi darabokat is, nem tudok mihez kezdeni azokkal az emberekkel, akik az összeset elutasítják, ahelyett, hogy legalább 1 darabot láttak volna belőle és ez nem a Naruto, a Dragon Ball és hozzá hasonló média által is felkapott társaik. Mint minden szórakoztatási ágban, itt is vannak legalább egy megtekintést megérő művek, csak keresni kell őket. Azóta hatalmas kedvenceim is lettek, kiváltkép egy. Amit szintén fikáznak, egy kritikailag elismert műről van szó, a főszereplőt sokan szeretik, de vannak utálói is szép számban.


Az Evanescencet én is szeretem, a koncertjükön is voltam, szuper hangulatot varázsoltak. Mondjuk a környezetemben nem hallottam fikázásokat irántuk, igaz a többségük még csak nem ismerte, mivel eléggé vagy nagyon populáris zenéket hallgatnak. Megvagyok lőve velük, de hát ez van. Sokáig csak média által felfutatott, azaz mainstream zenéket hallgattam, igaz a többségük már egyáltalán nem érdekel, de pechemre megvagyok lőve megint, mert akivel koncerteken voltam, az szinte kizárólag ilyeneket hallgat. Bár szerencsémre az Evanescencet még nem utasítja el, igaz ott is voltak olyan zenék, amelyeket már túl soknak tartott. Természetesen nem ezen a véleményen vagyok és imádtam a koncertet is. És amióta kint voltam ezen, azóta akármilyen zenét nem hallgatok meg, a nyámny*la f*sokból elegem is lett. Habár a társaságom lévők kedveiért meghallgattom ezeket, de amúgy szörnyűek. Bár pár mai mainstream előadókat így is szeretek.

2019. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Érdekes, amiket írtok, az Evanescence szerintem egy időben, amikor én voltam gyerek elég mainstream volt, állandóan a Viva TV-n adták. Mondjukaz is igaz, hogy csak 1-2 dalt ismerek.


Jöhetnek még.

2019. nov. 2. 21:57
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem inkább olyanok vannak, amiket mindenki halálra dicsér, én meg egyáltalán nem értem miért.

Legutóbbi pl. a Joker film volt...halál unalmas volt szerintem.

Bohém rapszódia.. szánalmas, gáz, időpocsékolás.

Szürke 50 árnyalata... nevetséges szar. (22/L)


Hirtelen ennyi.

2019. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Szerintemamiket mondtál, azokat épp annyian szidják, mintszeretik. Ha a Bohém rapszódia alatt a filmre gondolsz, az nekem ambivalens: szeretem a zenei filmeket, látványvilága jó, a színészek jók, ellenben semmi köze a valósághoz, és nevetséges indokon vesznek össze (úgy ábrázoljáka Queent, mintha Freddie nélkül a többiek semmit se tudnának, kb. minden banda tagjai kiadnak szólólemezeket, ezen nem kell összeveszni, és nem csak Freddie vett részt a tivornyákban, ahnem a többiek is, valamint már rég tudták, hogy beteg).


A Szürke ötven árnyalata is olyan, hogy oké, népszerű, de egyetlen komolyan olvasni szerető embert se imerek, aki felvállalná azt a könyvet, kb. mindenki leszólja.


Nem akérdésre válaszoltál, többieknek köszi, jöhetnek még.

2019. nov. 9. 15:42
 16/23 anonim ***** válasza:
Csernus Imrét sokan szidják, én imádom a könyveit és már két előadásán is részt vettem.
2019. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Twilight elso resze. En imadtam. ( a tobbit nem)

Miley Cyrus-Wrecking Ball- rocker csaj letemre szeretem azt a szamot, es szerintem nagyon jo hanja van (ok, ammeddig nem latom a videot :D )

2019. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva?


Most már látom, hogy az Evanescence tényleg megosztó. Ma is tettek fel egy kérdést, hogy rangsorolnád az alábbi előadókat, gyakorlatilag mindenki Amy Lee-t az utólsó helyre rakta, valamint ötlettelennek tartotta 1 válaszadó a zenéiket.

Visszatérve a kérdésre, mivel nem tudtam egyelőre olyan jó ízlést kreálni magamnak, (bezzeg más szórakoztatási ágban jobb van), így akiket hallgatok, fikázzák és ez főleg a mainstreamre igaz. Mégiscsak egy 17 éves lány vagyok, így pár előadó, aki a korosztályom hallgat, szintén hallgatok én is. Bár ott sem a mostani legfelkapottabb, a tömeg által agyonístenített, agyonfogyasztott zenéket szeretem, hanem amelynek van mondanivalója, átsegít egy nehezebb időszakon és a szakma is elismeri. (Itt gondolok arra, hogy az adott előadó mind szövegileg, mind hangzásilag a legjobb dala lett, a tini és közönség díjátadók mellett vagy helyett jelölték komolyabb díjra, mondjuk Grammyre.)

2019. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Upsz lemaradt, a 12-es voltam.
2019. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
*előadónak
2019. nov. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!