Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Léteznek könyvek amik bandák/e...

Htvbb kérdése:

Léteznek könyvek amik bandák/együttesek életéről szólnak?

Figyelt kérdés
AZ már mindegy kikről, akár létező akár nem, nem is kell teljes mértékben róluk szólnia, csak jórészt. (Remélem sikerült érthetően összefoglalnom)

2015. aug. 29. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze,hogy léteznek.Szinte minden nagyobb együttesnek van könyve. Nem tudom milyen zenei stílus érdekel,így nem tudom miket írjak. Keress rá téged érdeklő bandákra és nézd meg,hogy milyen könyveket adtak ki róluk.

Pl.: The Beatles: Beatles-biblia, Halhatatlan Beatles

Rolling Stones: According to The Rolling Stones- Az igaz történet

Szerintem ilyenekre gondoltál,de keress rá,akár moly.hu-n az együttes nevére és egy csomót találsz. :)

2015. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olivia Cunning: Pengető ujjak

Katie Ashley: A szív zenéje

2015. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legeslegjobb amit olvastam azaz Én Ozzy vicces,izgalmas,nem tudod letenni. Ugy vagy vele hogy nem érdekel vele ha kirunak a munkából ezt akkor is végig olvasom :)
2015. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 közértes válasza:
Az Én, Ozzy-t én is ajánlom, akkor is, ha nem szereted a zenéjét, az egyik legjobb a témában. Nikky Sixx(Mötley Crüe) Heroin naplók is szintén egész jó. Mick Wall: Guns 'n roses sem rossz, tele van sztorikkal. Polgár Péter: A Metallica sztori, ez kicsit száraz, mert tele van zsúfolva koncertidőpontokkal, de érdekességek is vannak benne bőven. Zalatnay Sarolta: Nem vagyok én apáca, talán nem illik ebbe a felsorolásba, de ebben is vannak elég meglepő dolgok, ami miatt erősen ajánlom. Riskó Géza: Edda művek, ez a régi Edda szétválását taglalja a nyolcvanas években és az újra alakulást is nyomon követi. Dollywood, ez Dolly életét meséli el, érdekessége a sok régi Hungária-sztori. Zámbó Krisztián: Ide lőjetek. Ezt azért ajánlom, mert egy elég szerencsétlen gyerekről van szó, aki nem igazán tudott élni lehetőségeivel és érdekes történetek vannak Jimmyről. Csontos Róbert - Majoros Péter: Tetszik, nem tetszik, Majka. Ez is jól van megírva, teljesen élvezhető, drogok, vv, botrányok Dopeman-nel. Csontos Róbert-Széki Attila: Csibész biblia. Ez Curtis életét dolgozza fel és ha nem szereted a zenéjét, akkor is ajánlom, mert Csontos Róbert eléggé összerendezi a sztorikat. Most hirtelen ennyi, de olvastam már Elvis, Michael jackson van Jimmy Hendrix életrajzot is, azokat is érdemes. Nagy életrajz-gyűjtő vagyok, de van, amit elég nehéz beszerezni, ilyen pl. Henry Rollins: Punk a platón vagy Rolling Stones: Az igaz történet c mű, amiket ajánlanék, de még nem olvastam. A lista nem teljes, hirtelen ennyi ugrott be.
2016. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!