Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van más is aki már lemondott...

Van más is aki már lemondott az életről, mivel mindenhez hülye?

Figyelt kérdés
Hogy lehet így élni? Ráadásul erős sem vagyok, kemény munkát sem bírom. Öngyilkos lenni nem merek, nem tudom magam bántani. Az lenne a jó ha más bántana. Ezért utcán ha pénzt kérnek tőlem vagy bármit lekva anyázom az illetőt meg minden hátha lekéselnek vagy valami. Azért az férfiasabb halál is lenne mint az öngyilkosság. Azt sem akarom hogy mindenki szánakozzon, na öngyilkos lett végre a nyomorult. Nem tudom mi lesz, nagy baj van. 27F

2019. nov. 1. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy mindenhez hülye, csak siránkozni sokkal könnyebb, mint tényleg kezdeni magaddal valamit végre.
2019. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Az h tanulj vagy edzz miért nem opció? Ja mert akk nemlenne miért siránkozni.
2019. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyádtól tanultad ugye?
2019. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi a baj Obelix, segédmunkásnak sem váltál be?
2019. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nehezen összeegyeztethető, mert általában ezek az emberek szoktak a legszorgalmasabbak lenni
2019. nov. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok tanulni, nehézségeim vannak, súlyosak. És nem vagyok obelix, az csak egy troll. 8 általános csoda hogy meglett.
2019. nov. 1. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulni is meglehet tanulni, na menj rinyálj csak tovább.
2019. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!