Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy egyes...

Miért van az hogy egyes emberek képtelenek valamit megtenni egyedül és mindenhez társaságra van szükségük?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnőmnek említettem egy utat,ahova szokott menni,meg én is jártam oda,de most más szervezéssel lenne.Ő kérte szóljak neki ezzel az úttal kapcsolatban.Kérdezte megyek-e mondtam nem tudom,nem éppen úgy állok anyagilag.Megírtam neki a részleteket az úttal kapcsolatban mennyibe kerül,kinél kell jelentkezni.Múltkor rákérdezett akkor megyek-e mondtam nagyon nem valószínú,hogy tudok menni.Erre viszakérdezett: Szabad-e tudnom miért nem?Talán a szervezéssel van gondod? Mondtam neki őszintén nem ismerem a szervezőket,de csak jókat hallottam róluk személyesen olyanoktól akik velük utaznak.Kiderült,hogy megy egy régi barátnőm is akit ő is jó ismer,ezt megirtam neki,meg melyik nap menne az asszony az ő városukba felvenni az előleget,ott személyesen is érdeklődhet a részletekről..Ráadásul menne még egy lány akivel 2 éve az úton találkoztunk.Ezt is emlitettem mindkettőjüknek ők is kontaktálnak egymással.De mintha mindketten tőlem tennék függővé az utat.Nem értem miért.Nekem ha lenne állandó munkám mint egyiküknek vagy olyan jól állnék anyagilag mint a másikuk egyedül is elmennék.Ez félig meddig egy zarándokút,nyitott,jó szándékú emberek mennek oda.Nem lenne gond az ismerkedéssel sem.Meg ők ketten össze is foghatnának.

2018. júl. 29. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek zöme társfüggő, arról meg pláne fogalmuk sincs, hogy egyedül a legjobb utazni.
2018. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem is az a benyomásom,hogy sokan társfüggőek,ragaszkodnak másokhoz.De sokszor nem azért mert annyira fontos nekik a másik, hanem saját maguk miatt.Pl.az illető lánynak nem tudom miért gond egyedül menni az útra,úgyis amikor vásárolni,nézelődni megy akkor hárít magától mindenkit.Meg amikor uszodába megyünk meg más közös programokból is kihúzza magát az esetek többségében.
2018. júl. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!