Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális/abnormális,...

Mennyire normális/abnormális, hogy 24 évesen öregnek érzem magamat? Mindenhez.

Figyelt kérdés

Még nem töltöttem be de sok nem kell.


Igazából érettségi óta (2015) csak sodort az élet. De nagyon durván. Semmi jó nem volt benne, fejlődés, előrelépés meg pláne, sőt inkább visszalépés.


Most se sok jel mutatkozik változásra. Ami baj.

De csak középfokú végzettségem van. Sehová se kellettem kb.


Most valószínű mehetek egyetemre, ami nagy vágyam volt.

Csak elkésettnek érzem magam. Akikkel érettségizem, azok már lediplomáznak, és építették az életük. Én semmi.


De ez még a kisebbik baj.

Tényleg úgy nézek ki és úgy is viselkedem, mint egy kiégett 90 éves. De abban is több vitalitás van.


Hogy lehetne ebből kijutni?

Nem hoz lázba semmi, nem mozgat semmi, nem érdekel semmi.

A nők se. De mielőtt jönne az oltás: tudom őket sem érdeklem.


Igazából bepánikoltam. Rájöttem, hogy az életben nincs "reset" gomb, és én elbasztam.



2019. jún. 2. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire normális, de totál megértelek, én is ebben a helyzetben vagyok.. kicsúszott a lábam alól a talaj, úgy érzem semminek nincs értelme. Egyik napról a másikra élek és nincsenek már céljaim. Nem tudom mit tehetnék, de nem is nagyon vagyok képes már semmire. Lelkileg elfogytam.
2019. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Megint egy 24 éves kérdés
2019. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is pont 24-évesen kezdtem és most fejezem be. Kissé kilógtam a sorból, bár ez szerintem elsősorban a személyiségemnek köszönhető, s nem a koromnak.


Ha barátaid sincsenek, s lenne kedved beszélgetni, írj bátran.

2019. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Láttad a Terminátor 2-t?"Nincs végzet,csak,ha bevégzed." Nem késtél el semmivel,ez hülyeség.A probléma az,hogy nincs motivációd.Ezt neked kell megtalálni.


Nem basztad el az életedet(még).Viszont,ha csak tökölsz/siránkozol,azzal nem leszel előbbre.Talán,írj egy listát,arról,ami érdekel.Ha nincs semmi,akkor gondold újra.Ennél többet nem tudok segíteni.

2019. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 21 évesen, tegnap jöttem rá végérvényesen, hogy vége lefőtt a kávé. Megfáradtam már, az agyam lassabb, mint egy 80 évesnek, pedig egyetemen vagyok, kifognak b@@szni és lövésem sincs, hogy hogy fogom kifizetni, úgy hogy ilyen állapotban arra sem vagyok képes, hogy felseperjem az utcát. De én többszörösen meglőtt vad vagyok, figyelj ha azért vállalható figura vagy (már így bárhol) , meg nem gyötörnek súlyos mentális betegségek, akkor azért ne add fel, kilabalsz a depressziobol egyből felpörögsz, megjön a libidód is, csak ugye ahhoz kell valami kapaszkodó.
2019. jún. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de én 26 évesen. Először akkor éreztem ezt, amikor közeledett a 24. életévem, aztán 25 lettem, hát azt nagyon rosszul éltem meg, mert egyéb bánatom is volt éppen. Most 26 lettem nem rég, és úgy érzem, mindent elszúrtam. Mondjuk nekem van egyetemi végzettségem, és karriert is elkezdtem építeni. de bizonytalan vagyok, hogy tényleg ezt akarom-e, ráadásul sokan előrébb járnak, ráadásul magánélet szempontjából egy csőd az egész. Nem érzem magam annyinak, amennyi vagyok. Még mindig ilyen tininek érzem magam, és ha valahol meg kell mondani az életkorom, én is meglepődöm. Úgy érzem, mintha valami rosszat követtem volna el, mintha nem viselkednék a koromnak megfelelően, pedig e vagyok éretlen, csak másoknak már gyerekük van meg komoly kapcsolatuk. Én szó szerint nem emlékszem, mit csináltam eddig. Egyre több közösségi eseményre járok, ahol megismertem volt évfolyamtársakat meg a szakmámban embereket, és egyszerűen nem tudom, mit csináltam eddig, hol voltam, miért nem ismertem őket eddig. Persze tudom,miért nem voltam ott, de úgy érzem, mintha egy időutazáson vettem volna részt.
2019. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve, ne keseredj el. Ha elkezded majd az egyetemet, akkor újra fiatalosabb közegben leszel, és megjön majd az életkedved, barátok, lehetőségek, stb.
2019. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!