Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet elfogadni azt a...

Hogy lehet elfogadni azt a tényt, hogy alacsony maradtam?

Figyelt kérdés
Kb. az összes férfi rokonom magas lett.. bezzeg én csak 172 cm vagyok,úgy ahogy apàm se magas. És ezt szörnyű látni,hogy nincs tőlem alacsonyabb,sőt még velem egymagas férfi se.. :( hogy fogadjam ezt el? Mindenki látja ,hogy a magas férfiaknak van kisugárzásuk, jobban alkalamzzák őket munkahelyeken,több nő jut rájuk.. és még naphosszakig sorolhatnám :( egy csődtömeg vagyok :( van még valakinilyrn szituàcióba :( ?
2019. nov. 1. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Kék szemű vagy?
2019. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 172cm még az átlagos kategória.


Kb fél éve néztem utána pontosan, így lehet 1-2 cmt tévedet, de az itthoni átlag férfi magasság 176cm.


A 172 még nem olyan rossz.


A nőknek meg 165 körül van az átlag magasság így bőven találsz magadnak olyan párt aki mellett férfinak érezheted magad.


Sőt olyat is aki mellett kifejezetten magas vagy.


Barátnőm 150cm, én a 178cmremmel egy óriás vagyok mellette.

2019. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Tudsz ellene tenni? Nem. Akkor meg szedd össze magad. Nem azért nem lesz nőd, mert alacsony vagy, hanem mert picsogsz.
2019. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hírnök ***** válasza:

semmit sem számít


se a magasság, se a külső

a jellem, viselkedés modor és tehtősség annál inkább...

2019. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több nő jut rájuk...ja ne haragudj de ha neked egy nem elég akkor nem a magassagodban van a hiba
2019. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 163 cm "magas" nő vagyok, és pont a héten csodálkoztam rá, hogy milyen sok nálam alacsonyabb férfit látok nap mint nap. Szóval, nem vagy alacsony. Persze lehet, hogy magasabb szeretnél lenni, mert neked az tetszik jobban, de ezen már nem tudsz változtatni. Nagyon kevés tökéletes alakú ember van, főleg a nők panaszkodnak formátlan vagy kövér alakjukra. A magasság ezekhez képest elenyésző fontosságú. A párválasztásban sem fog akadályozni, ne aggódj! Legfeljebb nem biztos, hogy lesz 180 cm-es barátnőd. De gondolj bele, egy ilyen magas nő mit szenvedhet a magassága miatt!

Szóval fogadd el magad olyannak amilyen vagy, szerintem nem vagy alacsony, változtatni meg már úgysem tudsz rajta.

Csajozni egyébként sem a magassággal kell.

2019. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én 17 éves vagyok hamarosan 18 leszek 166cm magas. Évek óta alig nőttem egy centit. Én is voltam hasonló helyzetben mint te de mostanra megtanultam elfogadni ezt és valamilyen szinten még az előnyömre is fordítani. Ha akarsz még erről bővebben beszélni írj privatot
2019. nov. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
172 az tök normális, átlagos. Én 165 cm vagyok (nőstény) és nagyon sok velem egymagas vagy alacsonyabb nő van. Simán találsz csajt, no para. A kisugárzás meg nem magasságfüggő, kapd össze magad és neked is lesz.
2019. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 172 nem olyan alacsony.168 cm vagyok,én örülnék már a 170-nek is.De már megtanultam elfogadni nagyjából.

Szóval ne sírj,már csak azért se,mert úgysem tudsz rajta változtatni.Más férfiakhoz ne hasonlítgasd magad,mert jelentősen alá fogja ásni az önbizalmadat,az önbizalomhiány pedig nagy hátrány a nőknél.És nekem 168 centisen van barátnőm,szóval mielőtt "csődtömegezed" magad,előbb ismerd meg az előnyeidet is,ne csak a hátrányaidat.Tökéletes ember nincs.

2019. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!