Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kisnövésű lány vagyok és...

Kisnövésű lány vagyok és nehezen fogadom ezt el. Hogyan tudnám ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Fiúk, mi a véleményetek az alacsony lányokról összejönnétek velük?

2019. jan. 3. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mindig nagyon tetszettek az alacsony lányok :)
2019. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Mindenki ugyanolyan értékes mint bárki más!A test az csak a lélek otthon! A szerető lélek a legfontosabb!
2019. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
89%

Ne akarj más lenni mint aki vagy! Hiába görcsölsz rajt, ha kisnövésű vagy, nem igazán fogsz már nőni. Sajnos a gének ilyenek :/

Próbáld meg elfogadni, nincs semmi baj a kisnövésűekkel(tudom mert én is az vagyok)

Ha mégsem tudnád elfogadni, kompenzáld magassarkúval vagy magasabb talpú cipővel!

2019. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A külső nem minden.Egy alacsonyabb lány aranyos lehet. Nekem belsőre kell megszeretni valakit, csak akit én keresek az kb 5 millióból az egy... De a külső nem érdekel csak ne legyen ilyen trendi p.csa.

Személy szerint nekem ha egy fejjel alacsonyabb elmenne, ha belsőre megfelel mindennek.

2019. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 grafno ***** válasza:

Elkéne utaznod Lilliputba, hogy kikurald magad.

Igen.

2019. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy kisnövésű? Hány cm vagy?
2020. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én oda vagyok értük. ^^
2022. máj. 27. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!