Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért nem...

A legtöbb ember miért nem tudja magát elfogadni?

Figyelt kérdés

Pl: Valaki hullámos göndör hajat szeretne, erre a göndörhajú meg azon idegeskedik egész életében,hogy kócos.. vagy egy világos bőrű szőke/vörös hideg tekintetű szép nő,mindig is mediterrán sötétebb kinézetű lenne ha lehetne kívánsága!

De a férfiaknál is van ilyen..pl: De jó lenne ha én is szőrösebb tipus lennék, a szőrösebb tipus meg utálja magán a szőrt meg utál borotválkozni.


2019. okt. 29. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mert minden embernek az kell ami nincs vagy nem lehet.

Ha megkapná azt amit szeretne újabb és újabb vágyai lennének. Vagy szeretne vissza csinálni.

És mondjuk egy olyan férfi aki úgymond szőrtelen nem tudja milyen kínlódás az állandó szőrtelenítés.

Erre saját magam vagyok a példa, amikor gyerek voltam mindig néztem apám amikor borotvalkozott és mindig kérdezgettem en mikor borotvalkozhatok már. Vágytam arra hogy szőrösödjek es most hogy borotvalkozni kell kivan vele az összes ....

2019. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki elégedetlen a külsejével, főleg amíg fiatal, azt gondolja, hogy mások, akik másképp néznek ki, boldogabbak, mint ő. Közben amazok meg azt hiszik, hogy ő a boldogabb.
2019. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sikertelennek érzik magukat és azt hiszik, hogy másképp sikeresek lennének.
2019. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert fel van allitva egy kimondatlan norma.

A nök legyenek nagymellüek vekonyak es mindig 20 évesek pl.

2019. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-es!

Nincs igazad, vagy akkor nem érted a kérdést!

Pl egy gyönyörű 22 éves szőke világos szemű nő utálja a külejét mert inkább sötéthajú,sötétszemű,barna bőrű lenne!

De egy csinos fekete,egzotikus nő pedig szőke szeretne lenni.

2019. okt. 29. 14:50
 6/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Mert manapság az megy, hogy "Bárki lehetsz", "Valósítsd meg önmagad" Mindenki kreálgatja a saját karakterét. Hol bohókás szőke akar lenni, hol pedig komoly barna, szemüveges.
2019. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os!

Nem.. ez sem feltétlenül igaz!

Ez nem mai divat és nem újkeketű dolog!

Kortól független ez az érzés!

2019. okt. 29. 15:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Mert azt látod a médiában hogy csak a tökéletes az elfogadható és mindenki mást tart annak, nem magát.
2019. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Miss Endzsi ***** válasza:
A divat csak felerősítette ezt az egészet. Már elérhetőek a termékek, amikkel váltogathatod a külsődet. Ha valaki nem tud azonosulni a saját, adott tulajdonságaival, mert ő nem az a karakter aki akar lenni, akkor nem is fogja jól érezni magát a bőrében. Esetleg befesti barnára a haját, de rájön nem is áll jól neki, az egész karakter sem illik hozzá, nem tud bánni vele, azonosulni, hogy az természetes legyen, keres másikat, keresi magát is, lehet sose fog megférni a bőrében, mert nem tud úgy kinézni, akit szeretne alakítani. Van, aki megtalálja önmagát, de az is lehet megunja x év után, és akkor megint jön a hajfestés, más ruhák stb. Van, aki pedig mindenki egyszerre, és mindig más énjét hangsúlyozza ki, hozza elő. Más meg csak követi a divatot.
2019. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Akkor itt jön a kérdés!

Miért nem fogadja el magát mindenki ahogy van???

Szép a szőke,szép a barna,szép a fekete.. gynyörű a barna bőr, de a fehér bőr is az.. stb stb..

Ezt az emberek nem tudják hogy mindennek van szépsége? Én pl imádom a gyönyörű magas egzotikus fekete nőket, de mindig is megnézek egy Pamela Anderson kinézetűt is. Tehát minden karakter szép! Ezt kéne elfogadni! Nem?

2019. okt. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!