Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért akadnak fenn ezen?

Egyesek miért akadnak fenn ezen?

Figyelt kérdés

Vannak, akik sértésnek tudnak venni teljesen semleges dolgokat. Például volt már olyan, hogy ki szerettem volna kérni anonimek véleményét (testtel, testalkattal, vonzalommal kapcsolatban), és kértem megjelölni saját testalkatukat is (magassággal, súllyal együtt).

Azon problémáztak, hogy ez meg mit számít...


Hát persze, hogy számít. Ugyanis én arról akartam véleményt, hogy az egészséges testsúlyú (tehát csinos, szép alakú) nők hogy gondolják, hogy látnak, és nem pedig azok, akik... (szóval a dagadtakra gondolok).


Mégegyszer a kérdésem: Egyesek miért akadnak ki ezen? Miért veszik sértésnek, ha én szememben ők nem része a vizsgálni kívánt mintának?


Nemeteket, korotokat kérem leírni. Ja, meg persze magasság és testsúlyt is :D



2019. nov. 1. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

" Miért veszik sértésnek, ha én szememben ők nem része a vizsgálni kívánt mintának?"


Mert nem ennek megfelelően kértél. Kérhetnéd az is, hogy csak X adatú ember válaszoljon.

De te nem azt kérted, hanem hogy mindenki válaszoljon, csak írja le magáról a súlyát. Hát ez hueség.

2019. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Elmondják a VÉLEMÉNYÜKET kérdéseddel kapcsolatban, nem pedig szolgaian igyekeznek a kedvedben járni. Te pedig ezeket ugy értékeled ahogy' akarod. Mi ezzel a gondod?
2019. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Kérhetnéd az is, hogy csak X adatú ember válaszoljon."

Lehet, hogy így volt, nem emlékszem már. De most hogy így mondod, úgy rémlik hogy a csinos nők véleményét kértem. Ja ja! Azon háborogtak hogy ki dönti el ki a csinos (pedig a kérdés részletezésénél leírtam, hogy egészséges testsúlyút és alkatút jelent nálam)


Első válaszoló! Korod, nemed, magasságod, súlyod? :D

2019. nov. 1. 22:32
 4/15 A kérdező kommentje:

Második!


"Elmondják a VÉLEMÉNYÜKET kérdéseddel kapcsolatban"... ..."Mi ezzel a gondod?"


Pont az, hogy nem a kérdésemről kértem véleményt, hanem adott testalkatról.

2019. nov. 1. 22:34
 5/15 anonim ***** válasza:

"De most hogy így mondod, úgy rémlik hogy a csinos nők véleményét kértem. Ja ja! Azon háborogtak hogy ki dönti el ki a csinos (pedig a kérdés részletezésénél leírtam, hogy egészséges testsúlyút és alkatút jelent nálam)"


Igen, ez is szubjektív.

Tehát a kérdésed helyesen:

X cm-hez x-z kg súlyú nők válaszát kérem szépen.

2019. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

22:40-es!

Nem, ez nem szubjektív! Objektív! Mérőszámokkal, és mértékegységekkel leírható, általános érvényű.

2019. nov. 1. 22:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy ki a csinos? Nem hinném.

Az, hogy mi az egészséges, az is bőven tágabb határok között mozog, mint ahogy állítod.

Igen sokaknak ennél a súlynál kezdődik a bombázó, és a BMI szerint is az egészséges súlyhatárban van.

[link]


És mégis, szinte biztos vagyok benne, hogy teneked -20 kilónál van a csinos kategória.

2019. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ami a BMI szerint rendben van magasság-súly, az számít nekem normálisnak, csinosnak (definiáltam is a csinost akkor és most is). Persze feltételezvén, hogy -és most tényleg csak az ennyire extrém dolgokra gondoljatok- nem az van, hogy pl BMI szerint még éppen jó, de:


a szokásosnál SOKKAL keskenyebb a csípőcsontja is , pálcika vékony láb, kar, és óriási bendő (kb mint egy kismama)


Szóval marhára nem -20-nál van nekem a csinos. Hanem átlagos eloszlásnál ott, ahol a súly még BMI szerint jó.

2019. nov. 1. 23:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Oké, akkor a kérdésed egyszerű, BMI szerinti normál súlyú emberek válaszát várod. Ez objektív, ebből nem támadhat vita.
2019. nov. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
VárTAM akkokr. Most minden féle BMI indexű válasza érdekel. Persze a magassággal, súllyal együtt. (Most publikusan nem árulom el ez miért lényeges)
2019. nov. 1. 23:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!