Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek miért akadnak fenn ezen?

Egyesek miért akadnak fenn ezen?

Figyelt kérdés

Vannak, akik sértésnek tudnak venni teljesen semleges dolgokat. Például volt már olyan, hogy ki szerettem volna kérni anonimek véleményét (testtel, testalkattal, vonzalommal kapcsolatban), és kértem megjelölni saját testalkatukat is (magassággal, súllyal együtt).

Azon problémáztak, hogy ez meg mit számít...


Hát persze, hogy számít. Ugyanis én arról akartam véleményt, hogy az egészséges testsúlyú (tehát csinos, szép alakú) nők hogy gondolják, hogy látnak, és nem pedig azok, akik... (szóval a dagadtakra gondolok).


Mégegyszer a kérdésem: Egyesek miért akadnak ki ezen? Miért veszik sértésnek, ha én szememben ők nem része a vizsgálni kívánt mintának?


Nemeteket, korotokat kérem leírni. Ja, meg persze magasság és testsúlyt is :D



2019. nov. 1. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azok akadnak fenn szerintem, akik kirekesztve érzik magukat a kövérség miatt.
2019. nov. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem a kirekesztettségérzés az oka, hanem logikátlan. Nem a testsúly alapján alakul az emberek ízlése. Úgy néz ki, ahogy, attól még nem fog szépnek látni csúnya valamit. Inkább korlátozottságra utal kizárni ezért véleményeket.
2019. nov. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Úgy néz ki, ahogy, attól még nem fog szépnek látni csúnya valamit."


Ez sajnos(?) nem így van.

2019. nov. 2. 10:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyanok problémáztak a kéréseden, akiket bántottak, kirekesztettek a testalkatuk miatt, ezért érzékenyebbek. Félnek, hogy megint sérelem éri őket.


F,36,175,61

2019. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező elmebeteg vagy.. 24L 59 kg 171 cm
2020. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!