Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt, miért...

Miért csinálják ezt, miért viselkednek így azzal aki egy rossz szóval sem bántotta meg őket, miért turkálnak és pletykálnak hazugságokat más háta mögött?

Figyelt kérdés

Halottam vissza magamról valótlan dolgokat ,és már nem tudom ,hogyan kezeljem.

Nem tudom mivel vívtam ezt az egészet ki , nem tudok egyszerűen napi rendre térni !

Olyan férfiakkal is össze hoztak akikhez közöm nem volt és soha nem is lessz! Én kapaszkodtam rá...együtt laktam az akkori párommal amit ez a személy nem is tudott (aki hazudott rólam állandóan és a pláne másik városban !!) Mire jó ez?


2019. nov. 2. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Irigyek, nincs életük. Nem fogom azt mondani, hogy ne törődj velük, mert nehéz érdektelennek maradni ilyen esetben. Szóval, csak kitartás. Ne mutasd ki, hogy fáj
2019. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2019. nov. 2. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Unatkoznak, nem tudják saját életüket élni, ezért másról találnak ki különféle dolgokat.
2019. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az ilyenek bárkiről kitalálnak bármit.
2019. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel a móddal tönkre teszik egy ember életét !
2019. nov. 2. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Unatkoznak, szeretik fenntartani a feszkót, stb. Igazi hungarikum ez is, mindenhol.
2019. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem ilyenkor azzal vígasztaltak, hogy akik elhisznek bármiféle mendemondát anélkül, hogy meggyőződtek volna igazságtartalmáról, nem is érdemes kapcsolatbanlennem ilyen emberekkel.
2019. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket !
2019. nov. 2. 13:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem túl vígasztaló, illetve nehéz bármit mondani, hogy ilyen aljas, pletykagenerátor emberek által okozott lelki fájdalom enyhüljön.
2019. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!