Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért bizonyos népcsoportokat elítélek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 28. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy.
2019. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Tulajdonképpen nem tudható, hogy rossz ember vagy-e, az tudható, hogy rasszista, xenofób valami vagy.
2019. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem, de butaságra vall.

Nincs értelme kompletten egy egész csoportról véleményt alkotni, néhány szélsőséges eset miatt.

De természetesen jogod van hozzá, amíg ezzel másokat nem bantasz.

2019. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Több külföldi barátom van, mint magyar. Van indiai, maláj barátom is.


Hogy lehet ez, hogy általában a legtöbb ember 99.999%-ban csak azt a bizonyos adott népeket utálja?

2019. okt. 28. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

“Nincs értelme kompletten egy egész csoportról véleményt alkotni, néhány szélsőséges eset miatt.”

De amíg vannak olyan népcsoportok, akiknél az számít kirívónak, ha lediplomáznak és rendesen dolgoznak, nem telefont lopnak bedrogozva/nem nagyseggű, buta európai nőket igyekeznek minél gyorsabban teherbe ejteni, hogy megkapják a letelepedési engedélyt, aztán falkába verődve árulnak drogokat, addig elég jogos az ellenszenv.

2019. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Csak buta.
2019. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Én megfogadtam, hogy soha nem fogok Afrikába menni, de attól még nem fikázom az ottani népeket. Ez hülyeség.
2019. okt. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Mondhattok akármit, a sztereotípiák nem csak pár 100 ember miatt alakultak ki egy több (tíz) milliós népcsoportok esetén, hanem az ő nagy átlaguk alapján. Igen, van kivétel mindig mindenhol, de ez jelentéktelen. Ha a kivételekből indulunk ki soha semmiről nem lehetne megállapítani, kijelenteni semmit.

Ha bizonyos népcsoportokat feltűnően sokan ítélnek el, akkor ők már erre rászolgáltak, nem kell mindenáron megvédeni őket, csak hogy jó embernek tűnjetek, meg mert ti ismertek 2 darab kivételt.

2019. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 de ezek az SJW-ok ezt sosem fogják megérteni.. Meg kell nézni az említett népek + allah akbarok mit művelnek a befogadó országokba.

Meg kell nézni az 56-os magyar menekülteket, beilleszkedtek, hálásak voltak, gyerekestül, családdal mentek, nem 99%-ban férfi..

2019. okt. 28. 16:50
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha meglátok a tengerben egy cápát, én is inkább menekülőre fogom, és nem lubickolok nyugodtan tovább, bízva abban, hogy ez a cápa biztosan nem támad meg, mert nem mind olyan, csak néhány...
2019. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!