Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honvagyam van, annyire nehez...

Honvagyam van, annyire nehez egy hetet tavol lennem otthonrol. Ti ezt hogy kuzdotettek le?

Figyelt kérdés
Levelezos msc hallgato vagyok 350kmre otthonrol. Mindig minden helyzetben arra gondolok megbantam ezt, otthon akarok lenni. Hianyzik a szobam, az agyam, a munkam minden. Elso heten szeptemberben ciki de eljottem ket nap utan. Nem birtam. Szo szerint menekultem innen.
2019. nov. 4. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit leküzdenem. Több hetet, hónapot is elvagyok bárhol, ha jól érzem magam. Úgy értem, megfelelőek a körülmények. SOha nem volt honvágyam.
2019. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami konkrét bajod volt az új hellyel, azért menekültél haza, vagy csak a honvágy miatt? Az alapszakot ezek szerint otthon végezted?
2019. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben azt kellene megfejtened, hogy mi az oka annak, hogy ennyire viszolyogsz az új helyen. Ha más nem, gondolj arra, hogy msc-n vagy, elvégzed aztán pedig az otthonodhoz közel el tudsz majd helyezkedni. Nem mindig a negatív oldalról kell megközelíteni a dolgokat! :) be happy
2019. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg kamionos vagyok és 1500-4000 km re vagyok általában az ágyamtól, le tudtam küzdeni, hogyan? próbálok sportolni a nap elején és végén is ez le szokott fárasztani, mellett nyelvet is tanulok, plusz még komcentrálnom is kell mert ez is egy munka, sokak szerint nem az, majd ha valaki ki bír 2 -3 hetet ebben az alúmínium dobozban ami nyáron nagyon gyorsan fel melegszik, télen pedig gyorsan le hül akkor majd mondhat valamit is.
2019. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!