Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százalékát...

Az emberek hány százalékát tartod hülyének?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 22:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

100.

(Igen, természetesen magamat is.)

Vannak okos emberek (tudósok, orvosok, stb stb) de összességében idióta egy faj vagyunk szvsz.

2019. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%

Hát kérdéd hogy mi számít hülyének. Most 10.es vagyok és azt tervezzük az EGÉSZ osztállyal, hogy elmegyünk megnézni a Jégvarázs 2-t. Ez hülyének számít?


Vagy másik. Én hülye vagyok matekból és fizikából, tesóm pedig nyelvtanból és irodalomból...💁

2019. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47,5%
2019. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy hülye, ahogy tud.
2019. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Magamhoz viszonyitva akikkel beszelgetek ill kapcsolatban vagyok, kb 20%-rol tudom azt elmondani hogy fejlödö kèpes, azaz pl fel tudja venni a ritmust, àt tud terni pl asszertiv kommunikaciora, azaz alkalmazkodokèpes, érdemi/épitö vitàkat lehet velük folytatni, màsik 20% értökèpes, globalisan, elfogulatlanul, nem magàbol kiindulva, racionalisan tud problemakhoz hozzààllni, viszont nem képes több szemszögböl olalrol nezni, azaz rugalmatlan, a sajat oldalarol tud csak kognitiven agyalni, kb 40% aki nem erti miröl van szo, nem tud a témara reagalni masrol beszél, y dologhoz tartozo èrveket sorakoztat x témàhoz, kèptelen asszertiv kommunikaciora, alkalmazkodasra, felvenni/követni a gondolkodasi vonalat(àltalàban aluliskolazottak is), es a maradek 20% az öregek altalaban, aki nem ert pl a relefonhoz sem es azt elmagyarazni sem lehet neki.
2019. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
*nem képes több szemszögböl/olalrol nézni
2019. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

15 vagyok


Az elsö 20%-ban akikröl irtam, àltalàban magasabb vezetök/vezetö beosztàsuak, a következö 20 az ugymond àtlagember, pl tanul, karriert epit, celtudatos, 40 % kb akiket az élet dob pl tarskeresön

2019. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kikbe vettem egy madáretetőt, majd megkérdeztem az eladótól hogy működik, azt mondta visszahozták, panaszkodtak hogy 2 óráig szerelték össze. 600 ftért ki is dobhatom. Na hát én öszeraktam 5 perc alatt használati utasítás nélkül. Szerintem, legalább is Mo-on 90% hülye.
2019. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hofi mondta,hogy "A világon az eszet osztották ki a legjobban.Mindenki azt hiszi,hogy neki egy kicsivel több jutott"

Ha megfigyeled,a legtöbb ember okosabbnak hiszi magát másoknál,de könnyen lehet,hogy pont eme egoista korlátoltságuk miatt tévesen érzékelnek másokat.A legkönnyebb azt mondani,hogy "Én vagyok az egyéniség,az ott meg a szürke massza,a birkák tömege" de ha kiválasztasz egy "birkát" a tömegből,ő is ezt fogja mondani.

Szóval %-ban mérve nem tudok erre válaszolni.Persze ismerek azért olyan embereket,akikre alapvetően azt mondom,hogy buta,legalábbis sok butaságot csinál.

2019. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
2019. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!