Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a nőknél...

Miért van az, hogy a nőknél elfogadottabb a félszegség és a nehezen oldódás, mint a férfiaknál?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg szerinted az, hogy "elfogadottabb"?
2019. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A férfi esetében ez taszító, a nő esetében meg még akár cukinak is tartják ezt.
2019. nov. 5. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDDDDDDD

Ilyen nő vagyok, soha senki nem tartotta még cukinak. :D

2019. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert ugyebár ha a regebbi időket nézzük, a férfi "dolga" volt a nők meghódítása. Ma is vannak ilyenek, csak a nők egy része kezdeményezőbb lett.
2019. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát én nem hódítás terén gondoltam.
2019. nov. 5. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Azért amiért a férfiaknál a vezetőkészség és magabiztosság jó tulajdonsagok, a nőket meg ugyanezek fontoskodo k urvává teszik.


A nőknél jobban szeretik az emberek ha szubmisszivak és másoktól függőek, a férfiaknál meg azt, ha életképesek és határozottak..


Irigykedj még, kérlek..

2019. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Hol az egyenlőség? :D
2019. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Irígykedj még kérlek? Kezd átmenni kötekedésbe a dolog. Korábbi hozzászólásomban írtam ám, hogy nem hódítás terén gondoltam, hanem pl. kommunikáció terén. Nem minden kommunikáció hódítás.
2019. nov. 5. 15:34
 9/13 anonim ***** válasza:

Komolyan nem találkoztam még ilyennel, hogy "nem udvarlás" terén bárki pozitívnak érzékelte volna, hogy én ilyen vagyok.

Inkább az a jellemző, hogy ha nem szedem össze magam és teszek úgy mintha magabiztos lennék, akkor röhögve taposnak bele a földbe.

N

2019. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztosithatlak róla hogy van ilyen.
2019. nov. 6. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!