Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire kritikusak a...

Miért ennyire kritikusak a magyar emberek?

Figyelt kérdés
Sok magyar fórumon hihetetlen mi megy. Mindenki mindent jobban tud a másiknál, mindenki mocskolódik, elképesztő, hogy miket tudnak a másikra köpni az emberek. Félelmetes. Sok külföldi fórumon is fenn vagyok és ott egyáltalán nem tapasztalok ilyet. És itt sem az indulatokat akarom szítani, egyszerűen kíváncsi vagyok az okokra, mert biztos meg van a pszichológiája. És érdekes, van ahol meg összetudunk tartani, lásd például ezeket a beteg kisgyerekeket, pillanat alatt összejött a pénz...
2019. nov. 5. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mi az hogy mi magyarok miért vagyunk ilyen kritikusak? Gondolkozzal már ember? Ilyen bugyuta kérdést istenem...
2019. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alja emberek mindenhol vannak, ne hidd, hogy nincsenek. Még Japánban is, pedig róluk azt gondolnánk, hogy mind jólneveltek és illedelmesek. Az internetes fórumok nem mérvadóak, mert felnagyítja a szélsőségeket - a pozitívat is. Sok ember azt mondja, segítene az utcán annak, aki összeesik, mégis az emberek túlnyomó többsége nem csinál semmit - lásd bystander (magyarul járókelő) effektus.
2019. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
felnagyítják*
2019. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Persze, tudom, hogy mindenhol van ilyen, csak itt feltűnően sok.
2019. nov. 5. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Na ne fárassz, kérlek. Olvasgass már németországi hírek alatti kommenteket, utána beszéljünk a szemétkedésről.
2019. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
93%
Mert más életével mindig könnyebb foglalkozni, mint a sajátunkkal. Ha megnézed, az ilyen emberek (országtól függetlenül) mindig másokban látják meg a hibát, magukban meg ugye a gerendát se...
2019. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a népünk tagjai nem értik meg egymást, mert olyanok vagyunk, mint az engedetlen kutyák, azaz ahányan vagyunk, annyifélét akarunk.
2019. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A hely ahol történik az esemény bizonyos réteget vonz. A külföldi példálozásodat értem, de ott úgyanugy megvan ami itt mert mindenhol van a világon "megmondóemer" olyan réteg.
2019. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk mi másmilyenek, nézd csak meg az angol nyelvű lovas fórumokat. Mindenki jobban tud mindent, a másik meg ostoba, pletykás, garasos senki.
2019. nov. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!