Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a magyarokról?

Mit gondoltok a magyarokról?

Figyelt kérdés

Semmi általánosítás, de pozitív, negatív vélemény egyaránt érdekel (ez utóbbi a tűrhető kereteken belül) csupán kíváncsi vagyok, ki hogy látja őket!

És igaz az is, hogy külföldön kb. magyar, a magyarnak farkasa?

Köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 27. 08:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Igazából itthon farkasa magyar a magyarnak. Külföldön valamivel jobban összetartanak a magyarok, mint itthon, tekintettel arra, hogy nagyjából ugyanabból az okból ment mindenki külföldre.
2019. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
A magyarok általában jó emberek, közvetlenek. Persze vannak kivételek, mint mindenhol. De kicsit maradiak is: itt még mindig a bőrszín alapján is bántanak embereket
2019. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
* pl. itt nég mindig a szolizás a divat, beszólnak a fehér bőrűeknek, közben szidják a sötétebb bőrűeket, és pedig pont olyanokká szolizzák magukat.
2019. okt. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
A tipikus magyar irigykedő, áskálódó, panaszkodó jellem. Mindent napról napra rosszabban lát, és nem képes elviselni, ha a másiknak akár csak egy zsömlével több van. Nagyrészt ezért költöztem külföldre. És nem is nagyon keresem itteni magyarok társaságát, mert való igaz, külföldön is megy a módi.
2019. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
* külföldön ez máshogy van, ott már ciki a szoli. De sok minden másnál is ez van. De amúgy én szeretem a magyarokat!
2019. okt. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy már az sokkal jobban segítene a helyzeten, ha nem néznénk le magunkat.

Külföldön is emberek vannak, az alapvető emberi természettel, jellemmel.

Amennyit én láttam, vagy ismerőseim mondanak, az alapján tényleg átlagban ugyanolyanok az emberek máshol is.

Jó, ahol jobban megy a szekér, ott nyilván nyugodtabbak. De egyrészt ki tudja, meddig megy ott jobban a szekér, másrészt mindig lehet taláni jobbat és akkor lesz mire irigykedni.

2019. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%

probléma megoldó és alkalmazkodó képesség

tudnak bulizni, szeretik a vicceket

szakmai felkészültek


irigység

önbizalomhiány

a múlttal foglalkoznak, amivel már nem lehet változtatni

2019. okt. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi szemmel nézve, túl negatívok, irigyek, de azért kedves emberek.
2019. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
6: De a szekér rosszabbul menése nem elfogadható indíték arra, hogy bárki is fújni meg áskálódni kezdjen a nála sikeresebbre.
2019. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%
Aki folyamatosan azt mondja a magyarokról hogy rosszindulatú és irigy népség, az nem magából indul ki véletlenül? 😃 Már nem azért de egy ekkora népet általánosítani és ilyen negativan leírni, SŐT a sajátját. Igazából pont az ilyenek miatt lesz olyan az ember amilyen. A magyarok pont olyanok mint bármilyen más nép. Mindenhol vannak bulis emberek, depressziós emberek, segítőkész emberek, irigy és rosszindulatúak. Szerintem max tapasztalat alapján lehet egy kis következtetést levonni a saját környezetünkből. Nagyvárosban lakom itt és eddig bármerre is jártam az emberek többsége kedves volt és segítőkész sőt jó humorú! De ahhoz az en hozzállásom is kellett. Hiszek abban hogy az ember bevonzza a társaságát. Ehhez képest több embertől is hallottam már, sőt rövid utazások alapján is tapasztaltam, hogy kint az emberek "műmájerek". Nem mernek őszinték és egyenesek lenni. Inkább vigyorog és bólogat de sosem fogja elmondani az igazi véleményét semmiről. Téged külföldit kívülállóként tekint, és emiatt nagyon nehéz valódi IGAZ kapcsolatot kialakitani.
2019. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!