Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak (na azért nem csak...

Vannak (na azért nem csak elvétve, hanem szép számmal) gyönyörű lányok mélyszegénységben, vagy szegénységben élő ukrán, vagy kárpátaljai/erdélyi magyar családokban is?

Figyelt kérdés

Ha igen:


Miről ismerhetők fel például az utcán/parkban/társasági eseményeken?


Ki tudnak később valahogy törni ebből a szomorú helyzetből?



2019. nov. 1. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
igen, ki tudnak törni, ha lemondanak az erkölcseikről
2019. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem a durva útra kérdeztem rá (még ha esetleg nem is úgy fogalmaztam ezt meg, ahogy szerettem volna).
2019. nov. 1. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom: középosztályi lányoknál nem jött be a barátnő-dolog, ezért megpróbálsz valami szegény lányt összeszedni mert az -gondolod- úgyis veled marad mert te lennél a megmentője, aki kihúzta a szegény közegből.
2019. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos gyönyörű lányok csak Nyugat-európai arisztokrata családokban vannak.
2019. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Brit tudósok felfedezték, hogy a szegénység gén kapcsoltan öröklődik a csúnyaság génnel, így teljesen egyértelmű, hogy aki szegény az csak ronda lehet. Nyilván.
2019. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értékelem a humort és a görbe tükröt, de viccet félre téve, komolyan kérdeztem. Nem haragudnék meg, ha trollkodás helyett végre válaszok is jönnének. ;)
2019. nov. 1. 22:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen logikus hogy mindenhol vannak szép lányok
2019. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
60%
Természetesen vannak, de ez a tizennegyedik ilyen kérdésed.
2019. nov. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
hogyne tudnának kitörni, megszerzik a magyar állampolgárságot és elmennek dolgozni vagy magyarba vagy nyugat Európába és ott már azt szednek fel akit akarnak
2019. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Van egy szűk réteg, de felesleges róluk álmodozni. Ők már 16 évesen elkelnek, mert olyan nagy a kereslet és már akkor egy milliomos gyerek AMG Mercijében csücsülnek, amikor te még csak a gyakorin elmélkedsz ilyeneken. Az ilyen csajok sose fognak szegényen élni nyugodj meg. Vagy ha erkölcsösebbek, akkor is simán van esélyük, hogy az utcán felfedezze őket egy modellügynökség tehát nem maradnak elveszettek.
2019. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!