Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan, hogy 1dekorati...

Létezhet olyan, hogy 1dekorativ fiatal lány, agressziv, sokszor beszél trágárul és utál mindenkit?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,Te csicska!-)
2019. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vicces vagy!
2019. nov. 6. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ezek a tulajdonságok -bármilyen meglepő is- se nem kinézethez, se korhoz, de még csak nemhez sem köthetőek, igen, létezhet.
2019. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Sőt, még kakilni is szoktak a dekoratív fiatal lányok.
2019. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, de többnyire annak oka van, amit vagy önmaga kell, hogy felfedezzen (hogy mi az oka), vagy pszichológus segítségével feltárható. Az agresszivitás takarhat elfojtott indulatokat, vagy önutálat, de lehet, hogy családi berkeken elül gondok vannak, és így vezeti le az illető. Tehát egyfajta figyelemfelkeltésként cselekszik így valaki, rendszerint.
2019. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös pszichológus hallgató vagy?
2019. nov. 6. 17:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy utál mindenkit?
2019. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 vagyok: nem, de érdekel a társadalmi problémák, a szociológia, munkám során emberekkel foglalkozom (épekkel, betegekkel gazdaggal, szegénnyel egyaránt), így láttam, tapasztaltam már ezt-azt.
2019. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeretethiányos és/vagy sokat csalódott az emberekben. Lehet ilyen, persze. Én is hasonló vagyok.
2019. nov. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!