Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is ijesztőek azok...

Szerintetek is ijesztőek azok az emberek, akik egyszerre szépek és okosak?

Figyelt kérdés

2019. nov. 7. 23:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
*okosabbat
2019. nov. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%
Volt időszak, amikor ezt gondoltam én is, de ma már olyan egyforma szinte minden ember (itt leginkább a negatívumokra gondolok), hogy belefáradtam az egészbe, és innentől kezdve csak két lábon járó sz¤gyáraknak vélem magunkat...
2019. nov. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol élsz te, de én sok ilyen embert látok, nem tudom mi olyan meglepő ezen. Ezekszerint te elzárkózva a szobádban kulsolhatsz egésznap, mert félsz emberek közé menni, ha ilyen alapvető tulajdonságok megrémítenek.


Legalábbis nem tudom téged konkrétan mi rémít meg ebben.

2019. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%

Miert lenne ijesztö?

Inkabb tenyleg a manipulativak, hazugok, vagy nàrcisztikusok, pszichikai bàntalmazok, stb akiktöl tartani kellene.


Habar kétlem hogy sok szep okos ÉS egyuttal barmikor barmiben joindulatu ember rohangalna az utcan, aki ne kamuzna csalna àrtana soha màsoknak. Eddig akiket ismerek kivül szépek belül rohadnak tipusok.

2019. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!